Paslaptys suaugusiems

Pirmas kartas ar pikantiški gyvenimo momentai...Atskleisti paslaptį
Jei mėgsti paslaptis, spausk!
Kategorijos

#666

Esu 22 metu vyrukas, esu susizadejas su savo panele. Bet daznai mintis aplanko apie vyrukus su kuriais noreciau isbandyti seksa. Ar tai normalu?

27
atsakyti

#656

Vakar mums su vaikinu besimylint, kambario kampe uz plintuso pradejo krebzdeti pele. Tesem, bet jauciausi kaip grupiniam.

18
atsakyti

#652

Prieš metus pradėjo skaityti joponiškus/koriejietiškus komiksus "Manga", netyčia atradau tokį porūšį kaip YAOI ( komiksais suaugusiems su vyrais, n-18 ). Gėda 29 metai, o negaliu atplėšti akių nuo jų. Ieškau draugių, kuriom būtų tas pats įdomu, deja Ltu nerandu, bet priklausau keliem chatam.

4
atsakyti

#651

Esu 17 metė mergina, biseksualė, tačiau tai ne esmė. Kiekviena kart kai mano mergina mane malonina, norėčiau būti surišta, užrištomis akimis, ar netgi kankinama. Jaučiuos keistai bet ir tuo pačiu nuostabiai apie tai galvodama.

14
atsakyti

#644

Aš permiegojau su vaikinu kuris man labai patiko jau nuo mažens, viskas buvo tobula bet atsikėlus jis pasakė ka tu seni, viskas buvo tik dėl pramogos. Skaudu bet tai ne viskas aš nėščia mes nesisaugojom nežinau kaip tai jam pasakyti, patarkite?

7
atsakyti

#640

Man labai patinka toks jaunas, neseniai seminariją baigęs kunigas... Kai jis man ką nors sako, aš svajoju, kaip mes bučiuojamės.. Nuolat jį slapčia stebiu, dažnai galvoju. Labai gėda, bet nieko sau negaliu padaryti ir kenčiu..

7
atsakyti

#628

Esu jauna mergina, turiu vaikiną. Visada svajojau, ir pastebėjau kad daugelis moterų nori, to atkaklaus, grubesnio, impulsyvesnio vyro (žinoma kalbant apie seksualinį gyvenimą). Mano vaikinas - atvirkščiai. Mėgsta lėtai ir švelniai, o manęs tai tiesiog neveža. Taip pat mėgstu, kai vyras dominuoja lovoje, nes esu gal užsispyrusi kasdieniame gyvenime ir 'po padu' norisi pabūti bent jau ten, bet ne, vaikinas nuolat pareiškia, kad jam labiau patinka kai aš viršuje. Aš nieko prieš neturiu išbandymą naujų dalykų, tačiau atsibodo būti vedančia jėga seksualinėje srityje. Tieisog noriu, kad priremtų prie sienos ir ir viskas vyktų aistringai????

→  Skaityti toliau...  ←

3
atsakyti

#627

Man 19 ir esu nekalta.(Einu į dvyliktą klasę) žinau, žinau nereikia skubėti, visas gyvenimas prieš akis, bet problema yra tokia, kad dėl to patyriu patyčias. VISOS mano draugės jau yra praradusios nekaltybę, o aš net vaikino neturėjus :( Galbūt galvojat, kad esu negraži ar kažkas panašaus, bet esu prisižiūrinti ir esu gavus komplimentų. Neseniai mano draugė, kurią pažystu visus savo 19metų man pasakė, kad mato jog neturiu vaikino ir nori mane supažindint su vaikinu, tik yra vienas dalykas, kad aš neturiu patirties ir tai tik ir trugdo man. Net nežinau ką daryt, nesu turėjus net pirmo bučinio. (Neskaitau vaikystės nereikšmingų žaidimų).

→  Skaityti toliau...  ←

4
atsakyti

#623

Turiu keista potrauki kudoms panelems, pats paneliu demesiu nesiskundziu, bet kai su draugais bunu mieste ar klube ir pamatau kuda panele, negaliu atitraukti akiu. Draugai sako ai lenta, o man tai lb patinka. Kaip "Zero" filme sako sikna yra pats svarbiausias dalykas, man visiskai jos gali nebuti.

13
atsakyti

#617

Kažkada 10-oje klasėje išvažiavom į ekskursija į Austrija. Pridejom viagros auklėtojai ir pavaduotojai. Kad galetume pripist

23
atsakyti

#612

Turėjau draugę, kuri prižiūrėjo atskirą namą, netgi pirmasis pasimatymas mūsų ne mokyklos ribose buvo tame name, taip 11klasę ir prabendravom taip į savaitę su ja tuose namuose prabudavau nuo keletos dienų iki beveik visos darbo savaitės negrįždavau namo. Po 1.5mėnesio bendravimo vos neatidavėm vienas kito nekaltybės, poto ji susilaikė ir po 3menesių atidavėm nekaltybes tuose namuose vienas kitam per valentino dieną.
Tačiau prieš nekaltybės praradimą, aš ją beproto įsimylėjau ir kartais dar pagalvojus apie ją man kaupiasi ašaros, tačiau jau praėjo jau virš dviejų metų, po išsiskyrimo sužinodavau kaip ir kas su ja (su kuo sugula, su kuo linksminasi)
Metus po išsiskyrimo man visas pasaulis atrodė pilkas, tikrai jau buvau ant depresijos krašto. Tačiau iš to išsigelbėjau laiko pagalba, dabar esu kariuomenėj kur tikra fizinė veikla padeda viską užsimiršti, tačiau man visdar pjausto širdį apie ją pagalvojus ji buvo beprotiškai graži, pasakiško balso ir ne viskas tame grožyje. Kartais užplūsta prisminimai, tokie kai buvome miestelyje ir jai apsipirkus ėjome link jos namų ir supratus kad veluoju į autobusą pradėjome skubėti, smarkokai tą kartą lijo, ta akimirka kai turėjom pasukti skirtingai keliais aš jai rankas kaip visad uždėjau ant liemens ir daviau paprasta atsisveikinimo bučinį ir jau sukausi ten kur man reikėjo eiti, tačiau ji pabgriebė man už striukės ir pasakė "sustok akimirka žavinga" ir po jos žodžių turėjau patį nuostabiausią ilgą bučinį lietuje, taip pat prisimine daug kitų dalykų, kai ji tuose namuose po dušo atėjus tik su chalatu nusimesdavo jį ir iškarto prasidėdavo visa audra lovoje, kai jinai dainuodavo šalia mano ausies tyliai būnant bažnyčioje, lovoje. Kai einant mokykloje, ir akimirkai niekam nematant pagriebdavo man už tarpkojo ir pasakydavo aš tavęs šiandien noriu...
Tai buvo mano vaikystės meilė, pirmoji mergina su kuria pasibučiavau ir pasimylėjau. Galėčiau knygą parašyti iš mūsų istorijos..

→  Skaityti toliau...  ←

15
atsakyti

#596

Turiu paslaptį kurią saugau nuo savo vyro. Sekso metu nieko nejaučiu. Vaidinu orgazmus kad jis nesikankintų galvodamas kad kažkas su juo blogai. Todėl tenkinu save. Po šitiek metų gyvenimo kartu jau būtų labai keista prisipažinti apie suvaidintus orgazmus. O ir dabar nematau prasmės ką keisti. Jis patiria orgazmą sekso metu o aš masturbacijos. Ir esam abu laimingi.

42
atsakyti

#595

Esu vedęs normalus turintis šeimą vyras, kiti pasakytų, jog kulturingas mandagus ir išsilavinęs žmogus:)
Bet kai manęs nemato niekas (internete) patinka susirašinėti apie seksualines fantazijas su moterimis ar merginomis (anonimiškai) Apie surišimus, apie fetišą, apie šiek tiek iškrypėliškus dalykus:) Kalbėtis tiesiogiai kaip aš dabar ja "tvatyčiau" ir ką dar daryčiau (bet gašliais žodžiais:)) Tai darydamas jaučiu net mažą galvos svaigimą nuo malonumo...

15
atsakyti

#583

Esu lesbietė. Tai supratau būdama 13 metų, tačiau pirmą kartą pamaloninau merginą 15. Lyg prieš minutę viskas būtų vykę. Jos akys kuomet dirbau liežuvėliu. Ah...

73
atsakyti

#582

Turėjau merginą 4 metus, santykiai buvo sudėtingi mums abiems bet mus kartu vedė aistra seksui. Tai buvo tobula. Dabar praėjo jau 3metai kaip aš išsiskyręs, bet jau greit pusantrų metų kaip turiu naują merginą. Jos kūnas neapsakomai seksualesnis nei mano ex, bet.. Seksas visiškai neveža, o jis dar ir retas. Sekso metu jaučiuosi lyg nieko nesuprantu kas dedasi su šia moterimi. Libido kritęs iki visiškų žemumų. Jaučiuosi sugniuždytas kaip vyras. Nes nebesu vaikinas ir meilužis lovoje su savo mergina. Dabar tik vaikinas kuris nebesidžiaugia moters kūnu, bent jau kolkas.

21
atsakyti

#573

Esu 8mėn nėščia ir vis dar myliuosi. Kartais bijau, kad besimylint vaikas pradės spardytis, nes tada jaučiuosi nepatogiai, lyg vaikas jaustu tai.

33
atsakyti

#572

Esu ilgalaikiuose santykiuose,bet vis dazniau mastau ,kad noreciau pabandyti su panele,mane tiesiog varo mintis apie tai. Ar as viena tokia?

22
atsakyti

#548

kai man buvo 16metu pirma karta isbandziau su gerokai vyresniu vyru, tai mano paslaptis kurios niekas niekad nezinojo.. ;) siuo metu esu virs 30, vedes, bet vis pagalvoju apie seksa su vyrais.... teiskit bauskit ar palaikykit :)

50
atsakyti

#545

man 26, esu priklausomas nuo sekso. tas noras nevaldomas, nebegaliu susilaikyti, galvojau, kad su metais jis mažės, bet ne...esu ramaus būdo, tai tų partnerių daug nesusimedžioju, o kai sekso nėra, masturbuojuosi ir tą galiu daryti kiekvieną dieną. psichologiškai nuo to pavargau, bet negaliu nustot. o kas geriausia, kad į mane pasižiūrėjęs, net nepagalvotum , kad išvis aš ten lovoj kažką galiu padaryt, nors esu tikrai dėl jo pamišęs.

33
atsakyti

#535

Karta masturbuodamasis įsivaizdavau savo seserį, įsivaizdavau ją surišta, besipriešinančia man, bet su kiekvienu mano žingsniu jai patiko vis labiau, jai patiko kaip šurkščiai su ja elgiausi, po šios vaizduotes man kiekviena karta sukietėja kai pamatau savo seseri

51
atsakyti