Paslaptys apie meilę

Įsimylėjusio žmogaus mintys - neprognozuojamos

Atskleisti paslaptį
Jei mėgsti paslaptis, spausk!
Kategorijos

#657

Jau kelis metus turiu vaikiną, tačiau retkarčiais pračekinu galime sakyt "ex" facebook'a ir instagrama, nes man idomu kaip jam sekasi ir pnš. Kaip jum atrodo normalu ar ne?

5
atsakyti

#655

Turiu berną ,bet aš myliu kitą ir bijau pasakyti

1
atsakyti

#654

Myliu klasioką kurio labai nekenčia mano geriausia draugė(jis jos didžiausias priešas). Todėl apsimetu kad ir aš jo nekenčiu.

3
atsakyti

#641

Nuo 15 metų man pradėjo patikti vyresni vaikinai, net vyresni ne 2 - 3 metais, bet nuo 5 iki 10 metų vyresni už mane...

3
atsakyti

#638

Mes nesikalbėjom daugiau nei metus, o vakar sužinojau, kad jis veda. Naktį valandą mašinoje prablioviau po jo langais. Negaliu judėti be jo. Ir tai rašo išsilavinusi, geras pareigas užimanti ir vertinama moteris...

4
atsakyti

#613

Sveiki,į mano gyvenimą vėl pasirode buves vaikinas kuris trokšta kad vėl pas ji griščiau.Tačiau jaučiu kad jis man nieko nejaučia,tik simpatija ir tiek.Retai parašo,tik savaitgaleis kviečia į svečius ir rodos,kad jis trokšta tik padukti su manim ir tiek,tad kokia prasme su juo bendrauti ir but kartu,jei jis man nieko rimto nejaučia.Manau kad su juo nebutu jokios ateities...

1
atsakyti

#611

Su vaikinu esu jau daugiau nei penkmetį. Panašiai ir gyvenam kartu. Bet jaučiuosi, lyg gyventume jau 30 metų kartu - tik dėl vaikų. Nors vaikų neturim. Atrodo mūsų nieks nebesieja - nei aistra, nei elementari draugystė. Tiesiog patogu gyvent bute, už kurį puse kainos tik mokėt reik. Truputį gaila savo geriausių jaunystės metų sudėtų į santykius. Bet jaučiu teks pasiryžti ir kažką padaryt.

9
atsakyti

#601

Turiu vaikiną, kurį labai myliu, esame kartu jau metus, bet dabar susidūriau su finansiniais sunkumais ir darbo paieškos problemomis ir dideliomis neišvengiamomis išlaidomis. Labai daug vyrų man pasiūlė seksą už gerus pinigus.... Mano galvoje tikras minčių karas. Kol kas visus išspyriau.... Bet neįsivaizduoju, kiek dar galėsiu išlikti sąžininga, atsakinga ir atsidavusi vienam.

6
atsakyti

#586

Esu heteroseksuali, bet pastaruoju metu, nesugebu atplėšti akių nuo moterų, sukuriomis dirbu. Niekada negalėjau savęs įsivaizduoti su moterim, visada domėjausi vyrais ir turėjau kelis vaikinus, kuriuos tikrai nuoširdžiai mylėjau, bet dabar...jaučiuosi keistai, negaliu pažiūrėti nė vienai į akis, nenurausdama ar nepradėdama kurti scenarijų, kurie pasibaigtų kaip pigiam, aistos kupinam, filme. Galbūt tai toks "amžius", bet kiekvieną dieną tas "amžius" stiprėja. Net pagaunu save flirtuojančia su keliomis merginomis, o jos kaip keista, atsakančios man tuo pačiu. Turiu vaikiną, bet praradau visą artumą ir norą su juo būti. Jis tą jaučia, aš žinau, bet aš pati nesuprantu kas tai galėtų būti. Ar tai tikrai toks "amžius" (24-ri) ar tai lėtas nesusivokimas savo meilės traukos?

→  Skaityti toliau...  ←

4
atsakyti

#585

Myliu savo buvusi vaikina, bet jis turi panele. Bet kaip mūsų žvilgsniai susitinka,atrodo lyg jis man jaustu kažką.

4
atsakyti

#577

Su vaikinu bendraujam jau 3 metus, bet išvykau į studijų mainų programą ir ten užjudėjau su kitu vaikinu(sekso nebuvo)..
Smerkiu save dėl to. Dabar turiu paslaptį nuo žmogaus kurį tikrai myliu, arba jei pasakau, prarandu pasitikėjimą..

5
atsakyti

#570

Turiu mergina, bet noriu retsykiais susitikti su vaikinu :)

4
atsakyti

#539

Beviltiškai susižavėjau vedusiu dėstytoju. Velniškai patrauklus vyras. Jo paskaitos objektyviai yra tikrai labai įdomios, bet jam vaikštant prieš auditoriją ir vis susitinkant žvilgsniams, pagaunu save nieko negirdinčią ir tik įsivaizduojančią, kaip jis mane tvarko tiesiog ant to stalo šalia kompiuterio. Jėzau.

37
atsakyti

#524

Įsimylėjau savo brolio geriausia draugą ir man atrodo, kad jis man jaučia simpatija,bet nežinau ką daryti, bijau, kad aš klystu.

4
atsakyti

#523

Seku savo ex ir visų kalių, su kuriomis jis turėjo ryšių, facebook ir instagram paskyras. Nors viskas jau baigta ir turėčiau apie jį negalvoti, bet prisijungiu ir vis tikrinu, kas naujo jų profiliuose, svarstau, su kuo jis dabar galėtų būti, kam dalina komplimentus ir prisiekinėja meilę. Jaučiuosi išduota, įžeista ir slapčia svajoju, kad jis liktų visą gyvenimą vienas už savo melus ir apgavystes ir kad normalios merginos laikytųsi kuo toliau nuo jo. Kaip aš tapau tokia žiauri? Atrodo galėjom išsiskirti taikiai arba bandyti ištaisyti savo santykius, o dabar tarsi norėčiau jo tokio, koks jis buvo su manimi draugystės pradžioje, tačiau tuo pačiu kyla pyktis, nusivylimas ir blogos mintys apie jį, t.y., kad jis degtų pragare.

→  Skaityti toliau...  ←

3
atsakyti

#518

Nekenčiu kitų merginų šalia savo vaikino. Norisi visada kabėti jam ant kaklo ir neleisti kitom net kalbėtis su juo

1
atsakyti

#506

Pirmą kartą gyvenime buvau friendzoninta. Dabar supratau, kaip turėjo jaustis tie vaikinai, kuriuos aš atstūmiau. Ne kažką. Buvau 99.99% tikra, kad jis taip pat domisi manimi. Ir bam „tu esi nuostabi, todėl aš tave myliu kaip draugę”.

10
atsakyti

#496

Jau keletą metų esu įsimylėjas mergina, kuriai niekad apie tai nesakiau. Ir to pasekmė jog dabar ji turi savo simpatiją, kad ir kaip skaudu širdyje, aš jos vistiek nenustoju mylejas. :)

1
atsakyti

#481

Na, žinote jūs tą medinę lovos dalį kuri būna šonuose, tik nežinau jos paskirties ir pavadinimo. Taigi, kiekvieną naktį prieš miegą aš bučiuoju tą lovos dalį galvodamas, kad ten mano simpatija.

11
atsakyti

#480

Aš turiu gal virš 15 simpatijų! Ką padarysi, kai mokykloje tokios gražuolės.

4
atsakyti