Paslaptys suaugusiems

Pirmas kartas ar pikantiški gyvenimo momentai...Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #86

Niekada negalvojau, kad pasirašyčiau vienos nakties nuotykiui. Niekada nesakyk niekada, taip sakant. Dabar smerkiu pati save.

85 komentarai, o kur tavasis?


PlsDont parašė:

Niekad neik į pasimatymą su nepažįstamu kai esi horny. Visad prieš einant reik "pasimalonint", tada bent ne tai bus svarbu susitikus.
1
6

4simtai parašė:

Is kitos puses, pasimasturbavus dingsta poreikis partnerio paieskoms. Atejus i pasimatyma, susidomejimas pasnekovu yra sumazejes arba isvis dinges. Pasimatymas praeitu idomiau, jei zmones yra uzsidege ir dominuoja aistra ju akyse ir galvoje, o ne nuobodulys Galbut pries tave sedes tinkamas tau zmogus, bet tau bus dzin Geriau eiti i pasimatyma susijaudinus ir valdyti save (arba ne) )
1
2

PlsDont parašė:

Jei eisi horny, tai aistra bus tikrai ne akyse ar galvoje, bet tarp kojų. O jei žmogus iš tikrųjų patinka, tai masturbuokis kiek nori, vis tiek patiks ir toliau "svaigi" dėl to žmogaus. Iš 4simtai pirmo sakinio panašu, kad partnerio ieškai tik seksui. Man tai mergina visų pirmą turi būt geriausia draugė su kuria jautiesi savimi, ir su kuria smagu veikt viską, o ne tik sexy time.
1
5

goodg parašė:

Kam save smerkti? Jei abu buvot laisvi, tai priimdami tokį sprendimą niekam nepakenkėt, tik patys pasilinksminot. Manau, kad tokios patirtys gyvenime taip pat kažką duoda. So. Why not?
0
3

Ttomas parašė:

Jei kietas reikia suminkštinti
0
0

Pakomentuok ir tu!