Gyvenimiškos paslaptys

Gyvenimas mums neretai iškrėčia įvairiausių šunybių

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #74

Planuoju nusižudyti, tai padarysiu per savo gimtadienį..

1114 komentarai, o kur tavasis?


relic parašė:

Klausyk, tu gerai tai apgalvojai?
0
4

EV1L parašė:

Davai nereikia?
0
3

Anonimas parašė:

Nice juodas humoras
1
2

PlsDont parašė:

Ir kame gi priežastis?
0
4

Tik nereikia parašė:

Varom svest kartu? Mano gimtadienis irgi ne uz kalnu.
0
6

Tapkius parašė:

Do a flip
0
1

svecias parašė:

bus dar vienos supynes, dziaugiuosi del pramogos vaikams
0
4

pirmojimintis parašė:

Labas. Nuo savizudybes gali isgelbeti vienas pokalbis. Tiesiog 1 pokalbis. Pas mane kadaise irgi buvo tokiu minciu del to, kad negalejau niekam atskleisti viena dalyka, kuris mane kamavo labai labai ilga laika. Paskendes savo mintyse ir issigalvojimuose as pradejau galvoti, kad geriau nusizudyti, negu kam nors prasitarti. Ilgai kankinausi baimeje, taciau as nusprendziau vis delto paskambinti i Vilties arba Jaunimo linija. Jie man padejo pagaliau issikalbeti.
2
9

pirmojimintis parašė:

Po to jau sprendimus as prieminejau pats ir man pavyko issivaduoti is tu minciu apie mirti. Dabar esu laimingas, gyvenu ir dziaugiuosi gyvenimu. Su laiku as ta dalyka pasakojau jau daug kam ir man jis nebeatrode toks baisus ir vertas mirties. Surask savyje jegos su kuo nors pasikalbeti. Bet su 1 tinkamu zmogumi. Gali irgi padaryti anonimini skambuti, kaip as kadaise - http://www.klausau.lt/. Man atrodo, kad as jiems skambinau netgi 2 kartus su ta pacia priezastimi, ir mes tiesiog pasikalbejome ) Sekmes ir laimes tau! Gyvenimas tikrai yra grazus ir vertas jame buti!
0
7

pirmojimintis parašė:

*Bent su 1 tinkamu zmogumi
0
1

svecias parašė:

kokie dar issikalbejimai, kas cia per mada atkalbineti zmones, juk neveltui yra sakoma daugiau savizudziu - maziau savizudziu, tai tik pirmyn, ar kinkos perskystos?
9
6

notme parašė:

jeigu yra taip blogai, prasau ieskok pagalbos, nes gyventi laimingai nori kiekvienas, o tai yra dalis gyvenimo prasmes. tu net neisivaizduoji ka galesi nuveikti GYVENDAMAS. suteikus zmogui tinkama pagalba, jis is bet kokios situacijos issivaduos noru gyventi. tai yra banali mintis, bet patikek - nera tokios situacijos is kurios negali issivaduoti. zinai, vieni zudosi, nors ir nori gyventi. tiesiog jie is nieko nesulaukia jokios pagalbos arba tiesiog tingi jos ieskoti. turi atsiminti, kad tai tavo vienintelis sansas zemeje, o tu ji taip lengvai atiduodi.
0
4

Patarejas parašė:

Palauk 27, yra klubas izimybiu kurie 27 nusizudo, vis kieciau nei siaip
2
1

Smalsutė parašė:

GYVAS AR JAU NEBE?
0
3

Pakomentuok ir tu!