Paslaptys suaugusiems

Pirmas kartas ar pikantiški gyvenimo momentai...Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #627

Man 19 ir esu nekalta.(Einu į dvyliktą klasę) žinau, žinau nereikia skubėti, visas gyvenimas prieš akis, bet problema yra tokia, kad dėl to patyriu patyčias. VISOS mano draugės jau yra praradusios nekaltybę, o aš net vaikino neturėjus :( Galbūt galvojat, kad esu negraži ar kažkas panašaus, bet esu prisižiūrinti ir esu gavus komplimentų. Neseniai mano draugė, kurią pažystu visus savo 19metų man pasakė, kad mato jog neturiu vaikino ir nori mane supažindint su vaikinu, tik yra vienas dalykas, kad aš neturiu patirties ir tai tik ir trugdo man. Net nežinau ką daryt, nesu turėjus net pirmo bučinio. (Neskaitau vaikystės nereikšmingų žaidimų).

42 komentarai, o kur tavasis?


Nuolankioji parašė:

Žinok ir man taip buvo. Tik tai, jog mokykloje net džiaugiausi, kad nesu praradusi nekaltybės. Žinoma niekam nesakiau, bet ir slėpti nebuvo sunku. Tačiau pradėjus studijuoti ir nusprendus pradėti kurti santykius supratau, jog tai tapo man didžiule kliūtimi mezgant ryšius su vyriškos lyties atstovais... Atsirasdavo tikrai didelis susivaržymas susitikus su vaikinais. Žiūrėdama į juos jausdavausi gležna.. Eidama į pirmą, trečią pasimatymą vis svarstydavau toki scenarijų, kai pagaliau su jais atsigulusi juos nuviliu ir mane pažemina... Nemanau, jog kas nori pirmojo karto kai tau sakys "kas per velnias?? Čia tipo kraujas???". Ir viskas klostėsi tikrai š*dinai iki kol su kambarioke užgėrėm vyno per euroviziją ir pasipasakojau. Labai likau nustebusi, jog ir jai buvo panaši situacija. Ji sakė, jog kai pagaliau nusprendė Tai padaryti - ji tik norėjo, kad Tas žmogus su ja elgtusi švelniai. Ir pasak jos jai pasisekė, nes Tai padarė su savo geriausiu vaikystės draugu. Tą vakarą begurkšnojant vyną pajuokavom, jog visai smagu būtų, jog ir jis man "padėtų". Praleidžiant kaip viskas vystėsi - taip, aš tam pačiam vaikinukui atidaviau Savo pirmąjį kartą ir žinok Autore - visiskai nesigailiu. Jis buvo tobulas. Ne, nepajutau jokio malonumo, per ne lyg bijojau, tačiau darydami Tai - jaučiausi, jog Jam rūpiu, jog Jam esu graži, jog mano nuogo kūno formos Yra gražios. Tai tikrai buvo tobula... Na o dabar jau metams praėjus - džiaugiuosi sukūrusi santykius su kitu vaikinu. Jau beveik METAI kartu!! All in all - čia jo darbinis e. paštas. Kadangi dirba freelancer'iu - tai netikras jo paštas, todėl negaila jį viešinti. ignasleitonas@gmail.com Taip, žinau, gal kiek keista, tačiau man padėjo, buvusiai kambariokei taip pat. Velniai žino, gal būsi dar viena kuri atsiduos jam, arba gal ši istorija padės sugalvoti savo alternatyvą sekmės !!!
0
4

Ledinukas parašė:

Kokia tikimybė, kad "Nuolankioji" iš tikro ir yra tas "ignasleidonas" kuris tiesiog nori su mergina prasinešt ir dėl to net fake istoriją parašo never trust what's on the internet. O šiaip mokyklą tai nėr visas gyvenimas, ir jei draugės dėl to tyčiojasi, tai labiau whores, nei kad draugės
0
1

Pakomentuok ir tu!