Paslaptys apie meilę

Įsimylėjusio žmogaus mintys - neprognozuojamos

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #577

Su vaikinu bendraujam jau 3 metus, bet išvykau į studijų mainų programą ir ten užjudėjau su kitu vaikinu(sekso nebuvo).. Smerkiu save dėl to. Dabar turiu paslaptį nuo žmogaus kurį tikrai myliu, arba jei pasakau, prarandu pasitikėjimą..

52 komentarai, o kur tavasis?


Dalyvis parašė:

Šioje situacijoje būdamas tavo vaikino vietoje tikrai norėčiau žinoti tiesą, geriau žinoti tiesą, kad ir kokia tai bebūtų. Rašei jog sekso nebuvo, tai taip nėra tikrai blogai jog jis mestų tave.
1
3

Šiaip užėjau parašė:

Turiu vaikiną jau metus ir man dabar 20 metų. Pirmą kartą paragavau alkoholio, kai man buvo 19 metų. Tą vakarą išgėriau su vyru, kuris palaikė šiaip kompaniją, bet pirmas gėrimas gyvenime tikrai turėjo stiprų efektą, kad net paeiti buvo pačiai sudėtinga. Taigi..jis pasinaudojo mano silpnybe ir su manimi permiegojo tiesiog mašinoje. Sekantį rytą IŠ KARTO papasakojau viską savo vaikinui. Mūsų jausmai prieš tai buvo ataušę, gal dėl to išdrįsau susitikti su vyru ir išgerti. Taigi susitikus su vaikinu aptariau, kas galėjo išprovokuoti mano tokią riziką ir klaidą, vienas kitą supratom, apsikabinom, tęsėm. Jis mane mylėjo, todėl ir atleido. O aš jį irgi mylėjau, todėl sukaupiau visas jėgas ir pasakiau tiesą, nes nenoriu išgyventi sąžinės graužatį visą gyvenimą.
0
0

Pakomentuok ir tu!