Gyvenimiškos paslaptys

Gyvenimas mums neretai iškrėčia įvairiausių šunybių

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #566

Daug kas mokykloj mano jog man kažkas negerai su orentacija jei būdama 17 metų nesu turėjusi pirmo bučinio apie vaikina tai išviso negali būti kalbos bet nenoriu kad iš manes tyčiotusi ir vadintu "nenormalia" tiesiog manau jog aš tam dar nepribrendau :(

44 komentarai, o kur tavasis?


parašė:

Kas blogai su šiuo pasauliu? Nuo kada paaugliai turi sielotis, kad nesibučiavo su niekuo? Ar čia mada, kad vaikai eina į lovą vieni su kitais ir laižosi? Sulaukus pilnametystės į tuos dalykus galima žiūrėti rimčiau, o dabar dar net iš mokyklos suolo neišėję verkia, kad nesibučiavo lyg tai būtų kažkas nenormalaus. Jau geriau tai būtų su kuo nors, ką myli, o ne su bet kuo tik tam, kad pasirodyt prieš draugus.
0
8

hhhh parašė:

Žinau, kad labai sunku nekreipti dėmesio į kitų nuomones ypač kai esi jaunas. Bet to ir norėčiau tau palinkėt - kad kuo mažiau kreiptum dėmesį į tai, ką sako kiti. Svarbiausia, jog tau yra gerai. Jei jautiesi nepribrendusi, palauk kol jausiesi kitaip. Kad ir kaip banaliai skambėtų, viskam ateina savas laikas. Ir visiems jis skirtingas.
0
4

Same_Shit parašė:

Nėra ko pergyventi, nekreipk dėmesio, aš vaikinas 18m. Ir pirmasis bučinys buvo vos prieš 2men. Nėra kur skubėti.
0
2

Rachel parašė:

Pirmas mano bučinys buvo būtent 17-os ir net iki šiandien, po beveik ketverių metų gailiuos... Esu su žmogumi, kuriam norėčiau būti pirma, bet, deja, laiko nebesugrąžinsi, o suspėt - suspėsi visada.
0
2

Pakomentuok ir tu!