Gyvenimiškos paslaptys

Gyvenimas mums neretai iškrėčia įvairiausių šunybių

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #559

ESU VELNIŠKAI PASIMETUSI... Kaune studijuoju mediciną, apie ką visad svajojau (tipiškas rožinės svajonės pavyzdys),bet šalia to norėjau psichologijos. Na, egzaminus išlaikiau puikiai, įstojau į nemokamą, visi džiaugiasi,smagu,bet blemba- man kažko trūksta. Nejaučiu laimės kaldama dabar per naktis,veikiau net apima lengvas liūdesys- ar to aš norėjau? Bet turiu nemažai vyresnių draugų medicinoje,jie kartoja: bus smagiau, čia pirmi kursai tokie bjaurybės... Ir dabar esu kryžkelėje: ar mesti velniop, ar laukti geresnių laikų medicinoje? (nes ji nėra tokia ir bloga-man įdomu)... Bet koks patarimas ar nuomonė svarbi! Ačiū:)

56 komentarai, o kur tavasis?


Užpaliu skaistykla parašė:

Niekam, tai nerūpi.
5
4

studentė parašė:

na, ačiū už nuomonę! žinau, kad kiekvienas žiūri savęs, bet galbūt atsiras žmogus su panašia patirtimi. O gal ne
2
1

Lukas parašė:

Klausimas, ar tu nori būti gydytoja ir teikti pagalbą žmonėms, ar ne. Jei tai ne tavo kelias, mesk, bus geriau. Stok į sveikatos psichologiją, jei manai, kad ten tavo vieta - ir mokytis bus lengviau, ir pati geriau jausies. Išbandyk save GMP, jei matysi, kad jauti malonumą, kai padedi žmonėms, bus aiškiau. Ten renkami savanoriai, būsi priimta. Žinoma, tai ne gydytojo darbas, bet arti to. Savanoriauk Jaunimo linijoje, gal pamatysi, kad patinka psichologijos praktika. Jei nieko nenori, pasiimk akademines, išeik į Jokūbo kelią ar į Afriką savanoriauti - daryk tai, ko pati nori, tik neklausyk aplinkinių, klausyk savęs - taip, baisu, bet tai tikrieji tavo troškimai )
2
5

Manau parašė:

Neverta klausyti, kas ką šneka ar siūlo. Turi elgtis taip, kaip tau pačiai atrodo geriausia. Kaip žmogui iš šalies, man atrodo kad medicinos mokslai yra milžiniškas ir labai ilgas pasišventimas, BET jeigu pati sakai, kad tie mokslai tau nėra tokie ir neįdomūs, galbūt dar verta šiek tiek "pasispardyt"? Mesti visada yra lengviausia. Antravertus, jeigu matai kad tai tikrai ne tau (nors iš pačio post'o taip neatrodo), tada geriau mesti anksčiau nei vėliau, sutaupysi laiko. Žodžiu, atsiprašau, kad nepadėjau, bet sėkmės tau!
2
6

:) parašė:

Kvailas klausimas. Po bendrosios medicinos kurso gali pasirinkti psichiatrijos kryptį. Juk pati žinai, kad kiekvienas psichiatras gali būti psichologas, tačiau psichologui tapti psichiatru - labai sudėtingas dalykas. Psichitrijos mokslai visą galva aukšiau už psichologiją. Būsi rimta specialistė, o jei dar mokėsi užsienio kalbų - turėsi perspektyvų ir užsienyje. Taip, kad tavo vietoje mokyčiausi mediciną. The best things yet to come.
2
7

parašė:

Jeigu abejoji, ar tai tau ir kankiniesi, verčiau mesk arba pasiimk atostogas metams. Patikėk, mačiau gyvenime žmonių, kurie turi paprastas specialybes arba jokių, dirba ir yra laimingi. Laimė nepriklauso nuo to, kiek aukštojo mokslo diplomų turėsi. Iš kitos pusės, gerai išvykti užsienį trumpam, padirbti ar savanoriauti. Pamatysi pasaulio, žmonių, suvoksi, koks sunkus yra nekvalifikuotas darbas ir kaip gerai kartais turėti išsilavinimą, jeigu darbe nepavyksta pakilti pareigose. Su gerais reztatais visada gali lengviau rinktis, kur studijuoti ir jeigu nori kitur, nedvejok, jeigu manai, kad būsi ten laimingesnė. Pažįstu žmonių, kurie studijuoja mediciną - sunkus, daug laiko ir nervų atimantis mokslas. Nuolatinis kalimas, dar plius bjaurūs dėstytojai (jeigu kalbėti apie LSMU).
2
2

Pakomentuok ir tu!