Gyvenimiškos paslaptys

Gyvenimas mums neretai iškrėčia įvairiausių šunybių

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #558

Nelaikau saves depresiku. Nuo 14 metų nėra praėje nė dienos, kad nepagalvočiau apie savižudybę. Man jau 25 ir savižudiškos mintys tapo tokia pat kasdienine rutina kaip maistas ar mastrubacija. Esu Labai bailus intravertas ir turiu minimalius socialinius įgudžius. Savaitėmis neišeinu iš namų gulėdamas prie kompiuterio ir neturiu jokių tikslų, norų ar ambicijų gyvenime. Nepaisant to kažkokiu keistu būdu sugebu atsirasti draugų (tiksliau jie mane atsiranda) ir net esu turėjes tris depresija sergančias merginas, bet galų gale visas savo pažintis pats atstumiu nes esu beviltiškas bailys ir nesugebu pakelti jokio streso ar įtampos. Karta mano buvęs kambariokas, matydamas kokią apgailėtiną egzistensiją gyvenu, paklausė manes, kas man yra svarbiausoa gyvenime. Ilgai galvojau, bet negalėjau rasti nieko ką galėčiau pavadinti svarbiu. Dėje jam toks atsakymas netiko ir jis toliau klausinėjo. Galų gale teko jam pasakyti, kad aš jau senai žinau, jog mirsiu nuo savo ranko ir vienitelė priežastis kodėl to dar nepadariau yra nes gyventi dar nėra sunku ir man smalsu kas bus toliau.

35 komentarai, o kur tavasis?


Nesuprantu parašė:

Kaip išgyveni būdamas 25 metų ir savaitėmis neišeidamas iš namų? Galbūt jeigu bent šiek tiek dažniau išeitum, tai ir ta depresija nebūtų tokia gili. Nors aišku, aš ne ekspertas, tai ne man tokius patarimus dalinti. Žodžiu, gal nešižudyk dar, geriau pabandyk kreiptis pagalbos.
0
2

sd parašė:

tikriausiai pats puikiai žinai, kad depresija yra fizinė liga kuri nėra nepagydoma, taip?
1
3

... parašė:

Tau geros pliuskos per veida reikia, kad pagaliau prabustum is tos savo depresijos ir pradetum kazka kardinaliai keist savo gyvenime.Žudytis yra labai egoistiskas poelgis.Pagalvok vien tai koki s kausma tektu isgyventi tavo artimiesiems zmonems..
8
3

Hm parašė:

Niekaip nesuprantu, jeigu tu 25 metų ir neišeini savaitėmis iš namų, tai vadinasi darbo neturi ir neieškai ar kaip čia yra? Tai kaip tu mokesčius už būstą susimoki, iš ko valgyti nusiperki? Nesueina man galai kažkaip.
0
6

Hhhh parašė:

Kreipkis pagalbos kuo greičiau. Tai visiškai nėra gėdinga, kaip dauguma galvoja ir laiko. Pasistenk ieškot savos laimės, nes ji tikrai yra ten, kažkur. Savižudybė tik perkels tavo skausmą kitiem žmonėm. Kai tik pasistengsi dėl savo ateities ir laimės, viskas tikiuosi pradės tvarkytis. Negali egzistuoti, reikia gyventi. Sėkmės tau didžiausios!!
0
7

Pakomentuok ir tu!