Keistos paslaptys

Juk keistenybės ir padaro mūsų asmenybias įdomias...

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #542

Kalbu 4 užsienio kalbom, esu baigęs neblogo lygio studijas, tačiau taip ir nesugebu susirasti merginos...

37 komentarai, o kur tavasis?


Žmogažmogis parašė:

Kalbi 4 kalbom, ir vis tiek nesupranti moterų
1
13

Moteris parašė:

Man atrodo, kad vyrus dar sunkiau suprasti negu moteris.
1
1

Žmogažmogis parašė:

O kiek kalbų kalbi, ir su vyrais nesusikalbi? Vyrai gan paprasti sutvėrimai, pagal mane :S
1
0

Moteris parašė:

Pavyzdys: bendrauja su nauja mergina ilgoką laiką, eikvoja savo laiką, įtikina ją, kad ji jam patinka. Po pirmo sekso palieka ją, nors mergina nori toliau bendrauti ir nesuvokia kaip žmogus gali taip persimainyti. Taip sakant lengva suprasti kaip du kart du?
1
1

Moteris parašė:

Na, o kalbų mokėjimas gali praversti nebent tik jei nori susirasti užsienietį.
1
1

Žmogažmogis parašė:

Keli labai aiškūs variantai pagal tikimybę nuo labiausiai tikėtino iki mažiausiai (tam kad įrodyt, kad mes esam lengvai suprantami): 1. Jis tik to ir norėjo, buvai tik dar viena žuvis kurią jis užkabino, nes jis jaučiasi viduje tuščias ir tikisi tai užpildyti pasinaudojęs vis nauja mergina. (turbūt jį kažkada mergina paliko, ir jis vis dar negali atsigaut ir gal dar vis ieško kuri būtų tokia gera kaip TA, arba gal nori atkeršyt panoms jas irgi įskaudindamas) 2. Gal jam nepatiko kaip tu myliesi? Gal tai darai prastai, o gal netinkamu ritmu? Gal jam nepatiko tavo "katytė" arba jos "kailio" ilgis? O gal "katytei" smirdėjo iš "nasrų" tą kartą? Arba tiesiog tą kartą nutiko kažkas kas jam pasirodė taip awkward, kad net nebenorėjo daugiau matytis? 3. Pydaras ir tiek. Kaip galima atstumti tokią mielą ir fainą merginą kaip tu, tobulą, gražią, ir dar... kai tu moki taip puikiai valdyt savo rankas lovoje. Come on, net iki lovos tave nusitempė. Pamylėjo, nusivylė ir suprato, kad tikrai yra gėjus, nes net tokia nuostabi merga jam nesuteikė laimės.
0
2

Moter parašė:

Nebūtinai kalbu apie save. Nesu linkusi į tokius nuotykius vos tik susipažinus. Labai daug tokių atvejų yra nemažai daliai kitų merginų, just saying. Ir iš vis atseit norint pritraukti vyro dėmesį turi būti nepasiekiama, nors kai jauti simpatiją, nori būti kuo arčiau to žmogaus, bet ne, gink dieve, pasirodysi tikra prielipa ir pernelyg lengvai prieinama. Yra dar daug ką vardyti, bet jūsų psichologija kartais prieštarauja pati sau.
1
1

Pakomentuok ir tu!