Gyvenimiškos paslaptys

Gyvenimas mums neretai iškrėčia įvairiausių šunybių

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #511

Nežinau ar turėčiau likti geruose ilgalaikiuose santykiuose, kurie manęs emociškai nejaudina, bet yra draugystė ir rūpestis. Nuolat galvoju apie kitą žmogų, kuris mano širdyje žymiai daugiau metų, ir tai turbūt mano amžinas prakeiksmas. Tokie žmonės kaip jis paprasčiausiai neegzistuoja. Ir tai sakau tikrai ne dėl to, kad kiekvienas savaip unikalus. Atrodo jam irgi patinka leisti laiką su manimi, galbūt tik kaip su drauge, kas žino. Klausiu savęs ar sąžininga būti su vienu žmogumi ir nuolat galvoti apie kitą. Nors ir geri santykiai, man tai jaučiasi kaip darbas, dažnai vengiu savo partnerio. Intymiomis akimirkomis mintys nuslysta visiškai kitur, negaliu mėgautis momentu. Gal geriau būti vienai.

13 komentarai, o kur tavasis?


Dalyvis parašė:

Na tai tikrai savaime nepraeis, tu apgaudinėji ne tik save, bet ir dabartinį vaikiną. Pagalvojus logiškai juk ateityje jeigu viskas gerai, bus kalba ir apie vestuves ir jeigu tu nemyli to žmogaus kaži ar tai įmanoma, spręsti tau ar likti su žmogum kuriam nieko nejauti ir toliau gyventi su mintimis kas būtų jeigu būtų.
0
5

BooM parašė:

Man atrodo, kad gaišini tiek savo tiek jo laiką.
1
4

Žmogažmogis parašė:

Pritariu. Gaišti abiejų laiką. Po to matyt vis tiek skirtumeis, nes užgraužtų sąžinė, kad ne to nori gyvenime, ir tai neteikia tau džiaugsmo
1
4

Pakomentuok ir tu!