Gyvenimiškos paslaptys

Gyvenimas mums neretai iškrėčia įvairiausių šunybių

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #467

Kaip vaikinai reaguoja jeigu merginos pirmos imasi iniciatyvos? Ir kaip jos imtis, kaip neišgąsdinti žmogaus? Tuo labiau kai atrodo, kad bendraujam jau TA linkme, bet sunku suprasti ką jis galvoja..

210 komentarai, o kur tavasis?


Dalyvis parašė:

Čia manau kiekvienas gali atsakyti skirtingai, bet bent jau iš mano pusės būtų šaunu jeigu mergina imtusi iniciatyvos pirma, nes viską visada vyras pirmas daro t.y susipažinimas, pokalbių temos, veiklų sugalvojimai. O kaip imtis iniciatyvos parašyti tikrai nesugebėsiu, nes nežinau kokioje stadijoje esate, ar nesate? Jeigu patinka imkis iniciatyvos pati!
1
6

Autore to dalyvis parašė:

Kaip čia pasakius. Kalbamės skaityk apie viską. Tiesiogine to žodžio prasme. O ir tie namiokai iš jo pusės tokie, kad... well, tikrai sunku suprasti. Man tiesiog norisi tiesiai šviesiai paklausti ką jis galvoja šituo klausimu.
0
2

Pritariu parašė:

Visiškai pritariu Dalyviui, neteko dar sutikti tokios kuri bent kiek daugiau rodytu iniciatyvos bendravime, o tokią sutikti tikrai noriu !
0
5

Autore parašė:

Bet jausmas toks lyg jis vertas kur kas geresnės. Ir jei pasakys kad nieko nebus, bus labai sunku dirbti,kadangi dirbam kartų. Nesu tikra ar verta bandyti. Ir kaip pradėti? Pakviesti kavos?
3
0

To autorei parašė:

Visu pirma kodėl manai jog tu prastesne už kitas ir kodėl taip nusistačius jog jis vertas geresnės nei tu, tiesiog mažai pasitiki savimi kogero ir tiek, nepameginsi nesužinosi, bet kokiu atveju sekmės.
0
4

Autore parašė:

Abejoju savimi dėl to, kad kiekvieną kartą emusis iniciatyvos sulaukdavau visokių "atmazu", net jei kiekviena karta atrodydavo kad "va, dabar tai jau tikrai jausmas abipusis". Turbūt bijau ir vėl skaudžiai nusivilti.
1
0

Hmmm parašė:

Ką dirbat kartu? Gal išeitų tiesiog imt ir darbe atrast momentą į darbo pabaigą, kai esat dviese ir paklaust kokie jo planai po darbo. Jei sakys, kad planų neturi, ar kad namo varyt, tai gali paklaust ar nebūtų prieš, po darbo kartu nueit į kavinę...
0
2

Dalyvis parašė:

Nepabandžius tikrai nesužinosi, pradžioj užtektų ir kavos pakviesti pasikalbėti ir galbūt kažkas taps aiškiau. Tikrai nereikia savęs nusivertinti, kiek matau būtum puiki antra pusė, nes imtumeisi iniciatyvos santykiuose ir tu, ne tik vaikinas. Atsimink po dvidešimties metų labiau gailėsiesi to, ko nepadarei, negu to, ką padarei.
0
7

Tapkius parašė:

Jeigu tu jam patinki, dažniausiai reaguos teigiamai
0
2

Autore parašė:

Manau kad didŽiausia problema yra ta, kad nesijaučiu užtektinai išvaizdi jam. Ta prasme čia iš tų "juokeliu" kur sako, kad he's way out of my league at panašiai.
0
0

Pakomentuok ir tu!