Gyvenimiškos paslaptys

Gyvenimas mums neretai iškrėčia įvairiausių šunybių

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #449

Kartą įsimylėjau per internetą vaikiną. Jis gyveno toli , bet kartą susitikome.Man jis tikrai patiko. Ir viena diena tiesiog ėmiau ir jį palikau. Gal 100km atstumas, gal draugai taip pakeitė mane,aš pati nežinau. Norėčiau vėl pradėti viską iš naujo ,bet žinau ,kad nepavyks. Gal patartumėt ką ? P.s man 17lika

13 komentarai, o kur tavasis?


Jaunesnis. parašė:

Labas, priklauso kokio patarimo nori sulaukti, manau jog esi pakankamai jauna ir tau derėtų susikoncentruoti į veiklas, hobius ir neieškoti vaikino, nes tai paveiks tavo siekius. Pirmiausia turi suprasti ko nori iš gyvenimo šiuo metu, bei ateityje ir susiplanuoti viską į priekį. Na pavyzdžiui pats lipu į 17 metus ir turiu labai daug ateities planų t.y pirmiausia sulaukti vasaros, įsidarbinti bei užsidirbti pinigų, pabaigti 10kl, išsilaikyti teises, nusipirkti mašiną, pradėti sportuoti ir pasiekti rezultatš sporte, kad tai mane motyvuotų judėti į priekį ir tik po šių tikslų eina antroji pusė mano vietoje, nes manau panelė tikrai labiau mėgs vaikiną kuris žino ko nori gyvenime ir yra pasiekęs tai ko norėjo. Jeigu nori geriausios pats turi būti geriausiu! Sėkmės!
7
4

Patarimas parašė:

Labai panaši situacija ir man buvo. Bet jeigu vis negali jo pamiršti, gali bandyti dar kažką keisti. Jeigu ilgą laiką nebendravot, gal jis bus susiradęs kitą, gal tiesiog nebenorės susisiekti. Variantų gali būti daug. Dar žiūrint kaip jis regavo į tą išsiskyrimą, jeigu per daug į galvą neėmė, nebuvai jam tokia svarbi, tai tiesiog pamiršk jį, vistiek kažkada sutiksi kitą žmogų.
0
5

400 parašė:

Nepabandžius - nesužinosi
0
0

Pakomentuok ir tu!