Gyvenimiškos paslaptys

Gyvenimas mums neretai iškrėčia įvairiausių šunybių

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #442

Sveiki, nuo pat vaikystės buvau nedrąsus ir nelabai kalbus žmogus ir šiandien tikrai įsitikinau, jog noriu iš saves daugiau, noriu būti kompanijos siela, kuris daugiausiai šneka, bet visam šiam reikalui reikia daug drąsos, kurios dėje neturiu. Kodėl kiti žmonės yra drasūs ir kalbūs? Kaip man tapti vienu iš jų? Aš suprantu, jog norint pakeisti save reikia pakeisti aplinką ir išeiti iš komforto zonos, bet tai labai neaiškūs apibrėžimai aš nesuprantu ką aš turiu daryti jog tapčiau kitokiu? Galbūt jūs buvot susidūrę su tokia problema, kokius dalykus reikia daryti? 16m. Rizikuoju kartais, įšeinu su draugais neseniai cigaretę sutraukėm ir šiek tiek išgėrėm, bet tai drąsos nesuteikia, viską apibendrinant -kaip tapti žmogumi kuris laisvai bendrauja ir yra drąsus?

04 komentarai, o kur tavasis?


Neskubėk parašė:

su laiku viskas ateis...
3
3

Žmogažmogis parašė:

"Pakeisti aplinką ir išeiti iš komforto zonos" tai ir reiškia. Viskas tiesiai šviesiai pasakyta. Tai, kad sutrauksi cigaretę, ar išgersi drąsos nesuteiks. Suteiks mažiau apgalvotus pasakymus nuo kurių nebūtinai bus geriau. Kiekvienas esam savo aplinkos atspindys. Nori būt kaip kiti? Tai būk su kitais! Nori būt tokiu kuris daug lengvai bendrauja? Būk tarp tokių kurie daug ir lengvai bendrauja. Nori būti sėkmingu - būk tarp tokių kurie yra sėkmingi. Būdamas tarp kokio nors tipo žmonių pamatysi ką ir kaip jie daro ir galėsi kažko išmokt. O ir šiaip mes net nejausdami patys pradedam vartoti tokias pat frazes kaip žmonės su kuriais esam. Jei sukojies tarp "suka bled prikolas buvo nx" bachūrų, tai taip ir kalbėsi xD o jei sukosies tarp kitokių - būsi kitoks. Aplinka padaro mus tokius kokie esam. Mes tik pasirenkam kokia aplinka mums atrodo patraukli.
1
6

neitin parašė:

Šiaip tai nemėgstu kai tokius dalykus rašo, nes čia ne psichologinės pagalbos puslapis, o paslapčių dalinimosi, bet išduosiu tau savo sėkmės paslaptį: įsidarbink ten kur reikia daug bendrauti su žmonėm, pvz viešbučio front deske, parduotuvėj, salone kokiam, telemarketinge. pamatysi, tikrai padės.
0
2

kitaip parašė:

Pagrindiniai dalykai, kurie padėjo ir vis dar padeda man: 1) Saviįtaiga (savo minčių programavimas, įteigimas sau pačiai, kad viską galiu, jei tik noriu). 2) Nuolatinis dalyvavimas situacijose, kuriose aktyvus bendravimas yra būtinas (mano atveju, tai darbas ir užsiėmimai laisvalaikiu). Tuomet esu „priversta“ kalbėti ir niekur nuo to nepabėgsi, net labai norėdama Nebelieka laiko net „išsigąsti“ ir „įsibauginti“. 3) Kaip ir ankstesnis komentaras minėjo, susidraugavimas su pasitikinčiais savimi žmonėmis. Laikui bėgant stebėdamas draugus, nejučia periimi jų bendravimo modelį (žinoma, turiu galvoj ne tuos, kurie drąsūs patraukti dūmą ar išgerti, tai toli gražu nėra drąsos įrodymas). 4) Čia gal daugiau kaip merginai aktualu, bet pasirūpinimas savo išvaizda visada pakelia savivertės pojūtį bendraujant su žmonėmis Pažįstu žmonių, kuriems mokyklos laikais išdrąsėti itin padėjo įsitraukimas į mokyklos renginių organizavimą, teatro užsiėmimai, žodžiu, kiekvienam skirtingas kelias...
0
3

Pakomentuok ir tu!