Gyvenimiškos paslaptys

Gyvenimas mums neretai iškrėčia įvairiausių šunybių

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #440

Ieškau patarimo? Eina 3-i metai kaip pažįstu vieną vaikiną, labai gerai sutariam ir manau jam patinku, o jis pradeda patikti man, bet bijau įsivelti į santykius, nes vis dar jaučiuosi, jog labai mažai jį pažįstu ir ypač šiais metais turiu įtarimų, jog jis siekia būti populiaresniu, reikšmingesniu ir panašiai ar bent jau bijau, jog taip neatsitiktų ir aplinka jo nepakeistų. Ar vis dėlto bandyti jam atskleisti ką manau, rimtai, ramiai pasikalbėti :) ?

14 komentarai, o kur tavasis?


Mr.Nobody parašė:

Vienintelis dalykas dėl kurio gailiuosi- jog vis galvodavau ką pagalvos kiti. Tau jis patinka? Eik ir pasakyk. Nori kažką padaryti kas kitiems greičiausiai nepatiks? Daryk. Patikėk, niekados nesigailėsi dėl to ką padarei. Nes tu Tai padarei. Bet pažadu, tu tikrai gailėsies dėl dalykų kurių neišdrysai pasakyti ar padaryti. Viską atiduočiau už penkias minutes pokalbio su vienu žmogumi- bet jau niekados to žmogaus nepamatysiu. Ir štai, nekartok tokios pat klaidos.
0
5

Užpaliu skaistykla parašė:

Susirask, kokį hobi ar pnš.... Moteriškė, tiesiog šuda mala, ir nežino ką daryti gyvenime.
3
4

grietinėlė parašė:

Pasikalbėk. Esu labai panašioj situacijoj kaip ir Mr.Nobody, patikėk tikrai labiau gailėsies dėl to jog neišdrysai.
1
3

Rožė parašė:

Kokia dar aplinka? Nekreipk dėmesio į tai. Tiesiog pabandyk kaip nors draugiškai labiau priartėti, duoti suprasti, kad jis tau patinka. O kaip toliau elgsis, stebėk pati, jei atstums, ne pasaulio pabaiga, jei atsakys tuo pačiu, tai tik džiaugtis reikia. Bet kvailiausia, kreipti dėsemį aplinką. Koks skirtumas, ką kiti galvoja?
1
4

Pakomentuok ir tu!