Gyvenimiškos paslaptys

Gyvenimas mums neretai iškrėčia įvairiausių šunybių

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #437

Turėjau friend with benefits ir jis buvo už mane vyresnysis daugiau nei 10 metų. Vis dar manau, kad tai normalu.

912 komentarai, o kur tavasis?


BooM parašė:

Aš taip pat manau, kad tai normalu.
24
11

To BooM parašė:

Nu džiaugiuosi, kad aš čia ne vienintelė taip manau tada
24
7

Užpaliu skaistykla parašė:

Autorė, tikra kalaitė.
13
31

To Užpaliu skaistykl parašė:

Argumentuok
27
7

Tapkius parašė:

tau reikia aiškint kur šliuha? pamatai gatvej ir is karto supranti o cia tiesiog paskaitai ir supranti
6
11

BooM parašė:

Visi piktukai čia skaistuoliai ar kaip? Ar jus tokie jau murzini visi, kad moteris su jumis pasimylėjus tampa "nebešvari"?
12
12

Slapukas parašė:

Ar žmogus, kuris nuolat mylisi su vienu žmogumi yra pasileidęs? Matyt jūs nelabai suprantant apie ką kalba eina. Kaip supratau jie tai darė kartu ir tiesiog vienas su kitu. Nemanau, kad autorė turėjo omeny, kad nuo lat keičia partnerius ir yra pagal jus "šliuha".
11
10

To slapukas parašė:

Iš kur žinai, kad autorė turėjo vieną partneri?
4
13

Mr.Nobody parašė:

O iš ko jūs sprendiat, jog ji turėjo daugiau nei, kad jūs turit? Ir koks skirtumas su kiek miegojo? Jei ji buvo santykiuose ir tuo metu mylėjosi tik su tuo žmogumi, po išsiskyrimo ir pradėjus draugauti su kitu vaikinu, vėl su juo mylėjosi. Tai čia jau skaitytusi "kalė"? Tokia tampama tik kai išdavinėji savo antrą pusę su kitu vaikinu. Jei ji apskritai neturėjo santykių, jų nenorėjo, bet visgi reikėjo patenkinti kūno poreikius, susirado "sekso partnerį" ir bam, jau "kalė"? Normalu, ir nesvaikit, kad ne. Geriau su vienu ar pastoviai ieškoti naujo partnerio? Apskritai, spėju, jog daugelis čia komentuojančių yra vaikai kurie normalaus seksualinio gyvenimo net nėra turėję. O autorei noriu pasakyti- viskas normalu ir manau net gerai, geriau pažinai savo kūną, įgyjai patirties ir turėdama nuolatinį partnerį (vaikiną) žinosi ko nori.
13
10

To Mr.Nobody parašė:

Pirma pasidomėk, kas yra friend with benefits o poto komentuok, koks tu ahujienas ir viska žinantis.
5
14

Autorė parašė:

Ei, pikti komentatoriai! Prajuokinot.. Aš turėjau omeny, kad mylėjausi tik su tuo vaikinu neturėdama jokių santykių ar gilesnių jausmų jam. Visa tai buvo kaip Mr.Nobody įvardino poreikių patenkinimas. Ir aš tikrai neturėjau galvoj, kad esu "šliūha" ir myliuosi su visais iš eilės. #peace
3
8

Mr.Nobody parašė:

Aš tai puikiai žinau, kas yra "Friend with benefits". O pats? Nes jei ir anksčiau komentavai, tai tu maišai klube dažniausiai pasitaikančius "vienos nakties nuotykius", su normaliu kūniškų poreikių patenkinimą, kai puikiai žinai kas yra tavo partneris, kai žinai jo įpročius ir gali nutuokti ar jis serga kokiomis ligomis ar šiaip ar su jo psichika yra viskas gerai. Kaip autorė ir sakė "mylėjosi tik su tuo vaikinu neturėdama jokių santykių". Tai čia viskas ok. Patenkino kūniškus poreikius, pažino save, o etiketė "kalė/šliūha" jai tikrai nebūtu galima klijuoti. Jei taip manai, tai perskaitik pora knygų (patartina rimtesnių nei "Mikė pukuotukas" ir pažiūrėk normalių serialų kaip "Shameless". Jis tikrai geras serialas, tik jei stengsies įsigilinti į pačius veikėjus ir jų išgyvenimus. Tada suprasi kodėl jie taip daro. Va, Fiona tai tikrai "kalė". O Šios pasalpties autorė manau visai į ją nepanaši. Ištikro net džiugu, jog ji toki draugą turėjo. Nes susiradus nuolatinį partnerį kuriam jaus jausmus, daug didesnė tikimybė, jog jo niekados neišdavinės, jog su juo lengviau patenkins ne tik dvasinius, bet ir kūniškus poreikius.
3
8

Pakomentuok ir tu!