Gyvenimiškos paslaptys

Gyvenimas mums neretai iškrėčia įvairiausių šunybių

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #436

manau, kad didžioji dalis merginų turėtų prilaikyti savo vadeles ir nebūti tokiomis pasileidusiomis ir šiaip veidmainėmis. Kai isivaizduoji, kad viena is ju kazkada bus tavo vaiko mama, tai apmaudas ima

27 komentarai, o kur tavasis?


Užpaliu skaistykla parašė:

Susirask, užsienietę pvz.. Kiniete girdėjau, jos ištikimos bei geros žmonos.
4
5

author parašė:

man patinka siauraakes, bet tevo buvusi isdave.. tai ciq visur visokiu yra, nemanau, kad rase kazka labai keicia. ir labai sunku net susirasti tokia bendrauti..
1
2

kitaip parašė:

Manau, su ta „didžiąja dalimi merginų“ šiek tiek perspausta. Man pačiai yra įskiepytos tvirtos šeimos vertybės (dėkinga tėvams), bet, kai pagalvoju, tai ir visos klasiokės, kursiokės, draugės ir t.t. visiškai normalios (ir beje dailios) panelės, daug jų sukūrusios gražias šeimas. Gal tik vienetai pažįstamų merginų buvo autoriaus paminėto charakterio. Gal tiesiog aplinkos socialinis ratas skiriasi... Tų „nusivalkiojusių“ merginų (o taip pat ir vaikinų) visada buvo ir bus, bet neapsirikite, manau, daug daugiau yra žavingų, protingų ir šeimyniškų...
3
7

To kitaip parašė:

Visiškai pritariu. Autoriaus problemos hiperbolizavimas ir tiek
3
8

BooM parašė:

Aš tai manau, kad didžioji dalis vaikinų turėtų prilaikyti savo vadeles ir nebūti tokie pasileidę ir šiaip veidmainiai. O šiaip tai ko ieškosi, tą ir rasi. Jeigu leidi laiką tarp seksualiai aktyvių žmonių (tame nėra nieko blogo) tai atrodys, kad visi žmonės yra tokie. Gal reikia pakeisti aplinką ir sutiksi kitokių žmonių.
1
10

Hhh parašė:

Manau, kad reikėtų nustot žaist tuos lyčių karus. Merginos sako, jog neliko gerų vaikinų, o vaikinai sako, jog neliko gerų merginų. Manau, jog jei nerandi tinkamo žmogaus, ieškai ne ten, kur reikia. Arba problema yra tavyje. Koks pats pasirodai kitiems, tokius žmones ir trauki.
0
3

To Hhh parašė:

Paliubomu, mergina rašė. Tuoj pasiskelbs kad vaikinas TIPO rašė DDD
1
4

Pakomentuok ir tu!