Gyvenimiškos paslaptys

Gyvenimas mums neretai iškrėčia įvairiausių šunybių

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #415

Sveiki kaip atrasti savo hobį? Šiuo metu 16 nieko įpatingo neveikiu nueinu retkarčiais su draugais į lauką padurnavot beabėjo dar socialiniai tinklai ir pc. Kaip jūs paįvairinat dieną?

05 komentarai, o kur tavasis?


PlsDont parašė:

Bandai veiklas ir atrandi. Kaip žinai koks maistas tau patinka? - ragauji! Taip pat ir su veiklom. Bet normalu, dauguma paauglių tik š mala, veiklų neturi, nebent arba kieme trinasi, arba prie kompo xD (toks pat buvau paauglystėj)
0
3

kitaip parašė:

Kas ieško, tas randa...
0
1

Autorius parašė:

Va va tame ir esmė pats suprantu, kad noriu iš gyvenimo daugiau nei dabar turiu, kažką veikt užimt laiką, nes ta paauglyste pasibaigs kai vasara ateis būsiu į darbą priimtas valandų kiekis ir virš 8 bus reikia laisvu laiku dar pasidžiaugt, nors juokinga visada norėjau užaugt, bet dabar pasiekus tą tašką kai tuoj pirmus pinigus užsidirbsiu, pagalvoju ir mokytis nebėra taip blogai kaip visada galvojau.
0
2

Same parašė:

Lygiai taip pat atėjo man tas suvokimas, kaip ir tau. Paskutiniais mokyklos mėnesiais supratau, kad mokytis gal ir nėra taip blogai, bet buvo jau per vėlu. Dabar visai pavydžiu besimokantiems, o pats turiu įsipareigojimų kaip buto nuoma, mokesčiai, niekaip nebenueičiau mokytis ir grįžti laiku atgal. Skubėjau užaugt, kai derėjo džiaugtis paauglyste, draugų ratu, su kuriais keliai galiausiai irgi išsiskirstė.
0
1

Užpaliu skaistykla parašė:

Nusmauk žąsi, man tai padeda.
0
1

Pakomentuok ir tu!