Gyvenimiškos paslaptys

Gyvenimas mums neretai iškrėčia įvairiausių šunybių

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #404

Noriu grįžti į praeitį, nes suvokiu, kad nesielgčiau kaip elgiausi tada ir daug ko nepasakyčiau kaip tada pasakiau...

69 komentarai, o kur tavasis?


Lesė parašė:

O kaip tu pasielgei? :>
0
0

Neitin parašė:

O as buciau nusipirkes bitkoinu.
0
0

ADMIN parašė:

Dar nevėlu investuoti į BTC.
0
0

parašė:

Bendravau su netinkamais žmonėmis, kurie nieko gero neinešė į mano gyveniną ir tai tuo metu sugadino mano santykius su tais, kas man iš tiesų rūpėjo... žodžiu blogai pasirodžiau, kokia nesu.
0
0

Aristotelis parašė:

Svarbiausia gavai savo pamoką iš kurios pasimokei. Nejau iš tiesų nebėra šansų tam žmogui paaiškinti, jog dabar tu pasikeitei?
0
0

parašė:

Galbūt yra, bet nežinau, ar tam žmogui reikalingi mano paaiškinimai ir ar tai kažką pakeis.
0
0

Aristotelis parašė:

O kas neleidžia tiesiog pabandyti? Nemanau, kad šioje situacijoje turi ką prarasti. Geriau pabandyti ir gal kažkiek gailėtis, jei nepavyks, bet bent jau žinoti, kad padarei viską, kas tavo valioje.
0
2

parašė:

Dėkui už patarimus. Įdomu kas Jus. Patinka Jūsų išsireiškimai
15
12

Mr.Nobody parašė:

Labas Autore. Patikėk, geriau pabandyti ir gailėtis, nei gyventi nežinomybėje. Pats daugelį naktų praleidau galvodamas ar viską padariau tinkamai, ką galėjau pakeisti savo elgesyje. Labiausiai gailėjausi dėl savo nenuoširdumo, dėl dalykų kurių neišsakiau. Ir vieną dieną, tiesiog paėmiau kompiuterį, parašiau ilgą ilgą laišką, jame viską išsakiau, jausmus, mintis, kas kaip ir kodėl seniau buvo. Ir paspaudžiau "enter". Ir tada lyg akmuo nuo širdies nusirito, nes žinojau- jei ji norės- ji visa tai perskaitys, ji žinos... O aš tokiu būdu galėjau išsakyti žodžius kurių nespėjau išsakyti būnant kartu. Atrašė, pasirašinėjom, ir pasukom savais keliais. Bet svarbiausia tai, jog pameginau. Geriau megink, nei gailėkis dėl to, ko nepadarei.
0
3

Pakomentuok ir tu!