Kitos paslaptys

Viskas, kas neįtiko į visas kitas kategorijas

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #403

Kiekvieną dieną įdėmiai save apžiūriu veidrodyje, pasisveriu. Kiekvieną dieną mano nuotaika priklauso nuo to kiek aš sveriu. Kiekvieną dieną rašausi kiek ko suvalgiau, kiek kalorijų suvartojau ir pnš. Kiekvieną dieną vis mąstau kaip netekti svorio, kaip suliesėti. Mažinu porcijas, kartais nevalgau visą dieną ir būnu tokia patenkinta savimi. Bet tada vėl išaušta kita diena ir vėl sveriuosi ir galvoju kaip suliesėti...

48 komentarai, o kur tavasis?


Aristotelis parašė:

Išties man labai įdomu, ar čia tiesiog psichologiškai nusiteiki save, jog nesi liesa ar tiesiog turi sportinį rėžimą? Aš labai rekomenduočiau tau atsargiau elgtis su nevalgymu, labai baisios ligos, ko pasekoje net bulimija. :/
0
3

Gerbėjas parašė:

Girdėjau sexas padeda to atsikratyti
1
2

To Gerbėjas parašė:

O tu kiekvienai merginai randi galimybę pasiūlyt sekso
0
3

Autorei parašė:

Tai jau psichologinės problemos. Ar iš tiesų reikia liesėti, ar turi antsvorio? Jeigu tavo KMI normos ribose, turėtum susimąstyti, ar verta save alinti tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Vertėtų paieškoti gilesnių tokio elgesio priežasčių. Jeigu stengiesi dėl savęs, nes tikrai nori būti geros fizinės būklės tai gerai. Sportuok, sveikai maitinkis. Tačiau jokiu budu taip nekankink savęs tai ištiesų gali privesti prie didelių sveikatos sutrikimų, tokių kaip bulimija, anoreksija ir tt. Būk atsargi.
0
4

Aristotelis parašė:

KMI jau pasenęs matavimo vienetas, šiais laikais praktiškai niekas jo nebenaudoja, reikėtų labiau orientuotis į patį ūgį ir svorį, žinoma, proto ribose.
0
0

To Aristotelis parašė:

Na nežinau, dietologai sėkmingai jį naudoja.
0
1

Autorė parašė:

Aš neturiu antsvorio. Mano KMI 22. Bet kad ir kiek sverčiau norisi mažiau sverti...
0
0

Aristotelis parašė:

Jei puikiai supranti, jog neturi antsvorio - labai gerai, vadinas tai nėra psichologinė problema, tik didelis noras sverti vis mažiau. O gal ištiesų tau tavyje nepatinka ne svoris, bet kūno linijos? Tokiu atveju, net paprasčiausio sporto pakaktų ir būtum savimi patenkinta tokia, kokia esi. Svarbiausia neužleisti to reikalo iki bulimijos ar anoreksijos, abejais šių ligų atvejais imtų slinkti plaukai, lūžinėti nagai, nemanau, kad kuriai merginai tokie dalykai patiktų.
0
3

Pakomentuok ir tu!