Gyvenimiškos paslaptys

Gyvenimas mums neretai iškrėčia įvairiausių šunybių

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #402

Nekenčiu kai kalbama užuominomis, nejaugi negalima išreikšt tiesiai savo minčių, jausmų. Absurdiška kai turi sukti galvą ką tai galėtų reikšt ir panašiai. Kartais gal ir gerai duoti užuominų, bet kai pastoviai tai... Ką Jūs manote?

63 komentarai, o kur tavasis?


Aristotelis parašė:

O man kaip tik patinka metaforos. Žinoma, kai tai daroma erzinimo tikslais, faktas, jog žiauriai užknisa. Pats esu žmogus, kuris visuomet sako tai, ką galvoja, bet kai skaitau knygą ar straipsnį, kartais pasukt galvą ką autorius norėjo tuo pasakyti išties labai įdomu.
0
0

To Aristotelis parašė:

Metaforos yra gerai, ne apie tai kalbėjau. Pasamprotauti ir pagauti giliai paslėptą mintį taip pat įdomu, tačiau kai daroma erzinimo tikslais ir nieko tiksliai nepasakoma. Tada galvoju, čia žmogui vienodai šviečia ar tik dėl pasityčiojimo.
0
0

kitaip parašė:

Neaišku, kokia tai situacija, bet jei žmogus išsisukinėja, tai vadinasi jo požiūris nėra rimtas tuo klausimu ir arba jis pats nėra tikras, dvejoja, arba linkęs žaisti ir priima situaciją, kaip savotišką žaidimą. Aš pati labiau mėgstu aiškiai savo mintis reiškiančius žmones, nes išsisukinėjimai reiškia ne ką kita, o „kaukės“ nešiojimą, nenuoširdumą. Erzina ir mane tokios personos, todėl labai greitai atsirenku su kuriais žmonėmis man pakeliui, o kuriems galima pamoti ir palinkėt sėkmės„kaukių baliuje“
0
2

Pakomentuok ir tu!