Gyvenimiškos paslaptys

Gyvenimas mums neretai iškrėčia įvairiausių šunybių

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #400

Paniškai bijau, kad per savo monotonišką samdomą darbą prarasiu savo kūrybingumą ir atbuksiu. Ar jums yra taip buvę, kaip tvarkotės su monotonija?

710 komentarai, o kur tavasis?


Burtininkas parašė:

Mane irgi ta pati baimė kankina dažnai. Todėl stengiuosi turėti kokią nors "užklasinę" veiklą. Arba bent jau skirti laiko kūrybai bei pomėgiams po darbų.
0
3

Autorius parašė:

Tačiau labai sunku susitaikyti su tuo, kad seniau galėdavai skirti ištisas paras savęs tobulinimui, o dabar nuo 7 iki 17 val. turi tūnoti ten, kur net neturi laiko nueiti į tualetą, ką jau kalbėti apie kažkokį tobulėjimą...
0
2

parašė:

Visada galima pakeisti darbą į tokį, kuris tau patiktų ir nebūtų monotoniškas
0
4

Autorius parašė:

Ech, kad būtų taip paprasta... Gyvenu užsienyje, bandžiau taikyti į geresnius darbus, bet niekam neįdomu vien todėl, kad esu emigrantas.
0
3

To autorius parašė:

Aš žinau, ką reiškia būti emigrantu.
0
7

kitaip parašė:

Susirask hobių, kurie neleistų „atbukti“ ir leistų kažkaip tobulėti. Nuoširdžiai skirk tam laiko. Atrask naujų dalykų, kurie tau būtų įdomūs, kad ir po darbo. Darbas lieka darbu, nors manajame kūrybinio polėkio užtenka, bet vis tiek yra jame tam tikras laipsnis monotonijos ir tenka nuo jos bėgti...
0
0

Autorius parašė:

Tame ir bėda, kad darbas išsunkia tiek, kad po jo tesinori tik krist į lovą ir nieko neveikti. Šiaip gaila, nes paauglystėj buvau išties idėjų kupinas ir mąstantis vaikis.
0
0

kitaip parašė:

Pažįstamas jausmas... turiu galvoj, kad po darbo sunku rasti jėgų kažkokiai aktyviai veiklai. Na, dabar dar niūrūs orai, tamsūs vakarai prie to prisideda... Paralyžuojantis tingumas...Ir dar tas valios reikalas... Kalta entuziazmo ir įkvėpimo stoka. Jei yra užsidegimas, motyvacijos, atsiranda ir jėgų. Dar yra savaitgaliai - išnaudok juos. Jeigu gyveni kitoj šaly ir tai nėra koks bažnytkaimis, tai užsienio miestuose, manau, visada galima rasti kuo būtų galima užsiimti laisvalaikiu. Laisvalaikio galimybių ten, kaip mano patirtis rodo, net daugiau nei Lietuvoj būna, reikia tik pasidomėti. Aš užsirašiau į sporto klubą, ne kokia ten iš manęs sportininkė, bet kadangi dabar kas mėnesį mokestį už jį nuo sąskaitos atskaičiuoja, tai nebeturiu kitos išeities, prisiverčiu Dabar artėjant šventėms idealus laikas sukurti planą „chuliganą“ Naujiems metams, tereikia prisėsti ir prisiminti viską, kuo tu užsiimdavai anksčiau, kas tave žavėjo, įkvėpė ir ką visada norėjai išbandyti, išmokti. O tada jau ieškoti, ką iš šių veiklų galėtum grąžinti į savo gyvenimą ar pridėti. Aš savąjį planą „chuliganą“ jau turiu Dabar tamstos eilė, sėkmės!
0
1

Autorius parašė:

Va, dėl sporto klubo identiška situacija pas mus, taip ir leidžiu savo laisvalaikį! Vis šis tas geresnio, o savaitgaliais irgi stengiuosi netinginiaut, tik, va, kad laisvai judėti kartais truputį pinigų pritrūksta. Dėkui už patarimus, jei ne paslaptis, kurioje šalyje gyveni? Neklausiu kažkokių labai asmeniškų dalykų, bet tiesiog labai įdomu būtų sužinoti kur esi emigravusi.
0
0

kitaip parašė:

Nieko labai egzotiško, nenustebinsiu. Vokietija mano namai. Aha, tai vis tik prigavau, nėra taip, kad visiškai nieko neveiki. Sportas tai jau „ohoho“ kokia valios pastangų reikalaujanti veikla! Vadinasi, viskas gerai, pirmi žingsniai „neužmigimo ant sofkutės link“ jau yra. Dar svarbu socialinio rato plėtimu pasirūpinti, daug bendravimo su tinkamais vietiniais žmonėmis, kurie taip pat kažkuo įdomūs ir aktyvūs... Kitų žmonių entuziazmas yra užkrečiamas!
0
0

Pakomentuok ir tu!