Paslaptys suaugusiems

Pirmas kartas ar pikantiški gyvenimo momentai...Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #395

Praradau nekaltybę su vaikinu, su kuriuo susipažinau tik tą vakarą, naktiniam klube. Labai to gailiuosi...

68 komentarai, o kur tavasis?


Tupos bobos parašė:

Biesinat mane
0
3

Gerbėjas parašė:

Aš nesuprantu kaip žmogus gali ryžtis tam... O čia dar ir mergina, kuri nėra to turėjusi ankčiau, nusivyliau :/
5
1

Tss parašė:

Galimos tokio elgesio priežastys: visuomenės spaudimas, kad merginai jau TIEK, o ji dar "princo laukia", siauras draugų ir pažįstamų ratas, verčiantis ieškot "vienintelio" visur, net ir klube, dar daug lemia hormonų lygis ir žema savivertė. Jei labai jauna dar ir naivumas. Ko čia nesuprast. Aš nesuprantu. Atsipeikėkit, geriau vertinkit tūpo vaikino elgesį.
1
2

Tss parašė:

Gaila tik labai. YOLO kultūros auka.
0
0

To Tss parašė:

O mergina tai sventuolė ane.
0
3

Mr.Nobody parašė:

Gaila merginos. Spėju kaltas alkoholis. Ir tai, jog buvo pastovus spaudimas iš aplinkinių. Nebūtinai žmonių, bet ir soc tinklų, reklamų, filmų. Visur seksas pateikiama kaip "norma", bet labai meiliai apeina tai, jog jis visgi yra svarbus dalykas jausmuose. Asmeninė mano patirtis buvo tokia, jog būdavo lengviau permiegoti su mergina, nei pasakyti jai "Myliu". Kolkas dar to vis nesugebu padaryti, perlipti per save. Seksas privestas prie to, lyg būtų tas pats kas bučiniai. Dažniausiai bejausmiai, norint patenkinti savo kūno poreikius. Liūdna. O merginai patarčiau apie tai negalvoti, pamiršk, paleisk šiuos prisiminimus. Laikui einant taps lengviau. Svarbiausia, jog tai netaptu tau norma. Nes pažystu vieną merginą, kuri jauna praradusi nekaltybę nusprendė verčiau tapti kale, kad aplinkinių žodžiai įgautu prasmės, nei vertinti savo kūną. To pasekoje dabar turi labai žemą savivertę, ji net pati save laiko kaip "pisimo mėsa", lanko psichologą ir nepavyksta ssirasti lgalaikių santykių. Tikrai nuoširdus patarimas- nekreipk į visus šūdžius kurie sako "durna boba, pati kalta". Priimk tai (tą nutikimą) kaip faktą kurio nebepakeisi, išmok pamoką ir nebedaryk to. Sekmės
0
5

Tss parašė:

Tiesiog pasiuliau pazvelgt is abieju pusiu. O Vaikinas saunuolis, atsirado proga ir pasinaudojo mergina. Girtos namo tikriausiai neparvestu. Gi taip niekas nedaro.
0
0

Yeah parašė:

Iš esmės palaikau mergina, nes pati norėčiau tokių būdų netekti nekaltybes, nes tai nėra pats maloniausias procesas apie kuri galima svajoti, todėl geriau tai padaryti ir net neprisiminti to skausmo ir nejaukumo.
0
2

Pakomentuok ir tu!