Keistos paslaptys

Juk keistenybės ir padaro mūsų asmenybias įdomias...

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #371

Koks tavo akimis yra paauglio ir suaugusio gyvenimas, kokie pliusai bei minusai būti suaugusiu, paaugliu? Aš mąstau jog suaugusiu būti bus daug geriau, turėsi savo pinigus, pirksi ką nori, pramogausi daugiau, turėsi darbą, o tai - pinigai be kurių tokiais laikais neišgyventum, taipogi mašina, antra pusė, sporto salė.

05 komentarai, o kur tavasis?


PlsDont parašė:

Paauglystėj gerai. Daug laisvo laiko, visas pasaulis paprastas, su paprastais atsakymais, visada galima paklaust vyresnio atsakymo į klausimą "ar tai gerai, ar blogai?".
0
3

PlsDont parašė:

Suaugus, laiko mažiau, bet tai atperka paties uždirbti pinigai, už kuriuos galima kažką ir geriau nusipirkt. Antros pusės vis tiek neturi, nes pats nežinai kodėl. O gyvenimas pilnas nežinomybių, pilnas klausimų į kuriuos nėra teisingo atsakymo, kuomet turi rinkis ar nori kad būtų visiems kitiems geriau, ar tik tau pačiam.
0
4

kitaip parašė:

Kiekvienam amžiaus tarpsniui savi rūpesčiai ir problemos. Negaliu pasakyti, kad DABAR būnant suaugusia viskas yra geriau, ar blogiau. Tiesiog reikia mokėti kiek įmanoma mėgautis dabartiniu gyvenimo etapu ir stengtis „išspausti“ iš jo viską pozityvaus, ką gali.
0
0

arrewrish parašė:

At 10 years of follow up, substantial differences between the two groups were observed confirming previously reported analyses lasix for swelling Magic NZfLWxHBQpwbCKnL 6 4 2022
0
0

KabanifeK parašė:

Ge gärna då kombinationsvaccin som även innehåller kikhosta dTp cheapest cialis online I did my second round of Clomid a month ago with 100mg days 3- 7 had positive opk on cd 18 and bfp 6 days ago
0
0

Pakomentuok ir tu!