Paslaptys apie vienatvę

Juk kartais išties jaučiamės vieniši...

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #367

Kyla klausimas ar 21 amžiuje vyras turi būti gražus, pasitempęs, madingas, nuoširdus, protingas, sportuojantis jog susirastų panelę? bent jau šiuo metu matau, jog vyras turi būti princas kad rastų antrą pusę, o ką mums jos duoda? Nori sportuojančių gražių protingų, o ką pačios mums duoda manau laikas joms būtų nusileisti!

09 komentarai, o kur tavasis?


Brr parašė:

Patik sau pirma, keiskis ne pagal aplinkinių užgaidas, o dėl savęs. Tada nereikės atgal reikalaut iš tos merginos kažkokios grąžos už tai, kad tu pvz. "pasportavęs" ar kitaip "pasitiuningavęs". Nes nu, bent man užtektų vaikino su panašiu požiūriu, humoro jausmu ir tuo krisleliu chemikalo x
1
3

PlsDont parašė:

Jei pagal tave, tu esi NE gražus, NE pasitempęs, NE madingas, NE nuoširdus, NE protingas, Ne sportuojantis, tai nenorėk gražios, pasitempusios, madingos, nuoširdžios, protingos, sportuojančios ir kad dar valgyt skaniai gamintų. Gal tiesiog žiūri tik į merginas kurios ne tavo nosiai?
1
3

Garažinis parašė:

Kokio vyro nori moteris? Grazaus, taisyklingu veido bruozu, 1.90 ugio, issilavinusio su magistro ar daktaro laipsniu, uzdirbancio bent 100-150k per metus, perdaug neuzsimeusio, su idomiais hobiais, su puikiu humoro jausmu, rupestingo... Ka jam gali pasiulyti moteris? Nutrinta skyle... Kazkieno kito vyro paliktus vaikus.. Pretty much all
6
10

jfk parašė:

prezidentė irgi moteris
1
1

To plsdont parašė:

Esmė, kad aš esu šiuolaikiškas šukuosena, apyrankės, firminiai drabužiai, vaikštau į sporto klubą, bet normalios panelės susirasti neįšeina nejaugi tokie laikai atėjo jog paprastų nebėra kurioms tik pinigai rūpi?
5
4

Autoriau parašė:

O tu pats ka darai, kad susirasti ta panele?Ar vis lauki ,kad pati pasibels i namu duris?
2
1

Anonimas parašė:

Būk savimi, džiaukis gyvenimu ir pats pamatysi kaip atsiras ta vienintelė. O man atrodo tu kaip pradedi bendrauti su panele bandai primesti kažką, tai tik būdamas savimi rasi sau tinkama patele. Sėkmės.
0
4

hhhh parašė:

Turiu vaikiną. Nepasakyčiau, kad atrodo kaip modelis, yra stambokas, pinigų irgi neturi daugiau nei kiti. Bet man gerai. Sutariam puikiai, nesipykstam ir nežinau ar gali būti geriau. Taip kad geriau padirbkit su savo vidum, o ne sakę, kad mums tik išvaizda rūpi. Taip, ji svarbi, jei viduj nieko nėra. Manau, kad jei nemoki, kuo sudominti, tai niekas ir nesidomi. Ir čia galioja ne tik vaikinams, merginoms visiškai taip pat. Mano nuomone, kai reikia, atsiranda tas žmogus.
1
7

To hhhh parašė:

Pavydziu baltu pavydu, kad toki suradai
1
0

Pakomentuok ir tu!