Paslaptys apie meilę

Įsimylėjusio žmogaus mintys - neprognozuojamos

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #356

Kaip manote ar normalu dėl ex gulėti šalia durų ir būdėti šalia jos lango? Ar nusižemintumėte mėgindami susigrąžinti ex? Mano nuomone jeigu padarei viską kas yra vyriška t.y atėjai su gėlėmis ir šokoladu jeigu jai nesvarbus visiškai esi tikrai nebemėginčiau jos susigrąžinti, nesu tas kuris žeminasi dėl moterų, o kaip jūs?

06 komentarai, o kur tavasis?


Tapkius parašė:

Ne. Čia tiesiog klausimas ar tavo poelgis?
0
0

Žmogažmogis parašė:

Tu tiesiog kvailas. Jei myli paleisk. Žmogus turi savo nuomonę ir tiek. O šiaip nemanau, kad moteris norėtų kažko kas žeminasi dėl tokių nesąmonių.
0
0

Bobas parašė:

Tu jos nemyli, myli save ir tenkini savo ego. Jei iš tikrųjų ją myli, turi leisti jai būti su kitu (nes su kitu ji dabar laiminga), juk tu ją myli, linki jai geriausio. Tikroji meilė yra kaip motinos meilė tau, mama tave myli, išleidžia į pasaulį, linki tau gėrio. O tavo mąstymas rodo, kad tu myli tik save ir tenkini savo vidinį žvėrį. Užsiaugink kiaušus ir paleisk, atsiras kita. Sėkmės.
0
3

Galubaja luna parašė:

O, šiaip, žmoniškai pasikalbėt bandei? Ne kaip koks katukas per morčių po langu?
0
0

N.356 parašė:

Na tai yra ne apie mane, o pažįstamą(šitas pasiteisinimas gali atrodyti juokingai, bet tai tiesa) mano draugas su tokio tipo moterimi draugauja, jis jai visaip nuolaidžiauja,lepina nerūko ir negeria manau iš savo pusės galiu drąsiai teigti kad ji tokio neverta sakiau jam kad nesižemintu, bet sako myli ir panašiai. Pats dar neturėjęs merginos galbūt to nesuprantu, bet taip tikrai nesielgčiau. O jūs?
0
0

Na parašė:

Šaunuolis draugas
0
0

Pakomentuok ir tu!