Keistos paslaptys

Juk keistenybės ir padaro mūsų asmenybias įdomias...

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #336

Hey. Ką veikt tokiu atvėju jei viskas juodai atsibodę? Ta pati rutina visiškai tokia pati 17 metų, jau 11 klasę einu visiškai jokio tikslo nematau ties mokslais, o grįžęs taippat nieko nedarau, pasiseka jei su draugais nueinu prasiblaškyt į lauką, bet uždaras ir mėgstantis vienumą esu vaikinukas dėl to rėtai ir išeinu į lauką. Kaip jūs paįvairinat rutiną, kaip prisiverčiat kažką daryti ir neleisti sau degraduoti kiekvieną dieną vis labiau, nes šiuo atvėju kaip tik tai ir darau.

28 komentarai, o kur tavasis?


zmb parašė:

Klausyk, vaiki, mokykla skirta tam, jog atsijoti vaikus, kurie turi motyvacijos nuo tų, kurie jos neturi. Tai yra lengviausias kelias įsitvirtinti visuomenėj ir padėti pamatus savo gyvenimui. Visi gali pasakoti kiek nori tas istorijas "kur dar gyvenime aš panaudosiu integralus ar kirčiavimo taisykles", bet esmė ne juose, o tavo gebėjime priimti žinias. Draugai irgi tau nepadės šitoj vietoj. Iš patirties galiu pasakyti, jog po 10 metų iš jų liks max 1-2 ir juos sutiksi kartą per mėnesį geriausiu atveju. Taigi, jei turi daug laisvo laiko, skirk porą valandų per dieną mokslams. Čia turbūt vienintelė veikla už kurią tu pats sau padėkosi ateityje.
3
3

zmb parašė:

Gyvenimas prasideda kai išeini iš tėvų namų ir tik nuo tavęs priklauso, kokią starto poziciją užimsi: ar normaliam univėro barake su krūva jaunų žmonių, kurie nieko aplink nepažįsta ir nori susirast veiklos, ar kokiam Norvegijos žuvinių barake skaičiuosi pinigus ir dienas iki atostogų, kad turėtum galimybę juos išleisti. Kuri rutina tau atrodo įdomesnė ? Gal čia ir per daug pamokslauju, bet tiesiog man tai labai primena mane patį kažkadaise su tuo "nematau jokio tikslo ties mokslais" ir kaip supranti, nuėjau ne tuo keliu, kuris dabar man atrodo būtų įdomesnis.
0
3

Mergina parašė:

SPORTAS! Man bent padėjo sportas nuo visko padėt ir pailsėt
0
5

N. 336 to parašė:

Mokslas tikrai būtinas matau jau pats, per matematiką ar lietuvių pamokas visiškai nieko nesuprantu, bet blogiausia tai jog suprantu jeigu toliau taip nesimokysiu aš 12kl egzų neišlaikysiu niekaip, pažymiai krenta užduoda kažką atmintinai išmokt 2, duoda kontrolinius rašyt iki 4 jeigu špargalkę pasidaręs, nors ir žinau, bet motyvacijos mokytis nėra.
0
0

N. 336 to Mergina parašė:

Ties sportu, auginau masę taisyklingai ir be „cheat days” sportavau virš mėnėsio, bet pasidarė per daug sunku, mėčiau. Užsibrėžiau kitą tikslą tiesiog pasidailinti kūną, dabar vėl nebėra motyvacijos, esu labai neryžtingas žmogus, galvoju galbūt ateityje kai turėsiu tinkamas sąlygas sportuoti sporto klube, bet kur gyvenimas nuneš nežinia.
1
1

Žmogažmogis parašė:

Jei viskas juodai atsibodo, tai susirask kas dar neatsibodo, arba ko nebandei veikti. 17 metų, tikrai netikiu, kad kur savanoriavai, kad išbandei visas sporto šakas, visais instrumentais grojai, išbandei visas kitas meno šakas. Tai atsbodo ne "viskas", bet tik tas pats š. Susirask naujų veiklų. 99.99% veiklų dar neišbandei. O šiaip dėl mokslų ar kokios veiklos, tai tik tu pats gali save motyvuot. Nieks nešokinės apie tave, kad padarytum viską, ką ir taip turėtum padaryt. Ir kodėl nematai tikslo ties mokslais? Neturi tikslo būt kurioj nors mokslo šakoj, prie kurios padėtų priartėt mokslas? Neturi tikslo užsiimt jokia veikla ateity? Neturi norų, svajonių?
0
4

Žmogažmogis parašė:

Ir jei galvoji "nežinau ar savanoriavimas/sportas/menai būtų įdomu", tai pagalvok geriau. Nes nebandęs dalykų negali žinot ar tai tau patiks ar nepatiks. Bandydamas naujas veiklas susirasi naujų draugų. Išmoksi geriau susibendraut su žmonėm ir nereiks būt "uždaru, mėgstančiu vienumą". Nes jei pradėtum užsiimti komandinėm veiklom, kur nuo tavęs priklauso ir kitų likimas, tai jei pats nerasi motyvacijos, tai kiti padydami pirštais, kad "ei, padaryk tai ką turi padaryt" tikrai pamotyvuos.
1
3

Rick parašė:

Iš tavo rašysenos matosi,kad nelabai sekasi mokslai. Ties lietuvių kalba neužsiciklink, tai tik kalba, o nagrinėjami kūriniai suteikia ne kalbos, o kultūros supratimą. Pažiūrėk į mokslus kitaip, pritrink mazolius ant užpakalio nuo mokymosi. Turi suprasti, kad mokslai atvers tau duris, kurių neįsivaizdavai esant. Jeigu egzaminams pasiruoši, imsi visą info kuri duodama, tikrai išlaikysi, o galbūt ir gerai. Įstosi į aukštąją mokyklą, kur žmonės motyvuoti, užsiima viskuo. O jeigu rasi akademinį žmogų, kuris tavim tikės, pasieksi aukštumų ir tą pilnatvę kurios ieškai. Sėkmės!
1
2

Pakomentuok ir tu!