Keistos paslaptys

Juk keistenybės ir padaro mūsų asmenybias įdomias...

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #274

Žmonės po vienos draugystės iškart puolantys į kitą mane labai nervina!

04 komentarai, o kur tavasis?


ne parašė:

mane taip pat, bet tai jų pasirinkimas.
0
1

baha parašė:

o koks jums tau skirtumas, ką kas daro su savo gyvenimu? nelabai suvokiu, kaip tai nervinti gali. Juk nejauti nervo, kad koks nors žmogus rytais valgio kiaušinienę? pabandyk suprasti, kad nėra logiška jaudintis, nervintis ar pykti dėl kito žmogaus asmeninių pasirinkimų, tuo labiau, kad tai neliečia tavęs ir bus lengviau gyventi
2
8

PlsDont parašė:

Turbūt ją (įtariu kad mergina) nervina tai, kad kokia nors jos draugė sugeba po vieno vaikino iškart rast kitą, o pati turbūt iš vis niekaip vaikino neranda... Arba kitas variantas, ta draugė kuri per draugystes šokinėja, pastoviai skundžiasi savo santykiais (į kuriuos puola skubotai, su belekuo), ir atsibosta to klausyt. Tokiais atvejais tai kažkiek liečia... Bet tada užknisa ne tokie žmonės, o tiesiog that one friend.
2
4

Anonimas parašė:

Nervina, manau, tų žmonių veidmainiškumas ir apsimetinėjimas, kad viskas gerai, nors iš tikrųjų ieško prieglobsčio, kad lengviau iškęst atsiradusį vienatvės ir nusivylimo jausmą. Gaunasi nauja nenuoširdi draugystė, viskas paviršutiniška ir netikra..
1
3

Pakomentuok ir tu!