Gyvenimiškos paslaptys

Gyvenimas mums neretai iškrėčia įvairiausių šunybių

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #225

Kaip norisi pabendrauti intelektualiom temom ar tiesiog nuoširdžiai, tačiau labai sunku atrasti žmonių internete, kuriem tai būtų įdomu. Galbūt Tau tai būtų įdomu?

19 komentarai, o kur tavasis?


///////// parašė:

rašyk dienoraštį
3
3

Labai parašė:

Įdomu, ką jau tokio intelektualaus pasakysi. O aš baigiu išprotėt, bebandydama susirast 2ą pusę. Visiškai nemoku megst santykių su žmonėm. Jaučiuosi brokuota
1
7

Mergina parašė:

Laaaaaabas!
0
4

Autorius parašė:

Džiaugiuosi, kad yra visgi žmonių, kuriems tai įdomu! Smagu būtų su jumis pabendraut. P.S brokuotų žmonių nebūna, patikėk, matyt dar neatrado TO vienintelio.
0
2

Saulės zuikutis parašė:

To "Labai". Negi taip sunku atrasti antrąją pusę? Nors, aš pats dabar neturiu antrosios pusės, bet kažkaip to nesureikšminu ir nepergyvenu dėl to. Su laiku patys žmonės atsiranda, tik nereik praleist progos.
0
3

Oi, saulės zuikuti parašė:

Nemoku aš tų progų pamatyt. Aplinkinių nuomonės ir spaudimas trukdo pačios mintis ir norus suprast, o kol taip stengiuosi savy susigaudyt, aplink visi tik žieduojasi, glaustosi, burkuoja. Jaučiuosi aš kaip kažkoks kiauras indas, toks lyg ir naujas, bet niekam tikęs: niekaip tos "pilnatvės" nepasiekiu ir bendravimo džiaugsmo nejaučju. Na, bet ačiū už palaikymą.
1
1

Autorius parašė:

Tai ar būtų norinčių tiesiog nuoširdžiai ar intelektualiom temom pabendrauti?
0
3

Saulės zuikutis parašė:

Tai nereikia norėt iškart žieduotis, glaustytis ir burkuoti viskas ateina su laiku. Galima iš pradžių ir šiaip draugais pabūt. Ir tikiu, kad tarp draugų tikrai turi kažką kam visai patinki
0
1

To autorius parašė:

Kaip būtų galima su jumis susisiekti?
0
0

Pakomentuok ir tu!