Paslaptys apie vienatvę

Juk kartais išties jaučiamės vieniši...

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #118

Esu vienuoliktokė. Verkiu beveik kiekvieną dieną grįžus iš mokyklos namo. Nepakeliu streso ir spaudimo, kurį patiriu ten. Visi sako, kad mokykla tik lengviausias gyvenimo laikotarpis. Tada net nežinau, kaip teks tvarkytis ateityje...

25 komentarai, o kur tavasis?


PlsDont parašė:

A ko tau verkt? Ko tau stresuot? Smulkmenos tie mokslai. Kame tas stresas? Kad kažko nemoki - tai išmok, kas trukdo? Kažko nesupranti - suprask, ar lankyk papildomai kad suprastum. Kame bėdos?
0
0

Tapkius parašė:

Aš manau, jog ji susiduria su patyčiomis. Autore, ar aš teisus?
0
2

Autorei parašė:

Patikėk, tikrai nėra ko tiek pergyventi, kai prisimenu mokyklą ir dabar, palyginus, mokykloje katino dienos. Vienuolikta klasė iš vis lengvesnė, palauk kai bus dvyliktą - egzaminai ir visa kita. Gal mokytojai spaudžia, bet ko išmoksi, to ant pečių nenešiosi, tiesiog susitelk ties tuo, ką galbūt norėtum veikti ateityje, neapleis savo hobių, jei tokių turi. Nebent galbūt klasėje yra nesutarimų, bet vėliau juk visi išsiskirstyti savo keliais.
0
1

žvaigždutė parašė:

o aš nesutikčiau, kad mokykla - lengviausias gyvenimo laikotarpis. Pavyzdžiui aš mokykloje negalėjau atsiskleisti, negalėjau būti savimi, nes atrodė, kad visi kiti yra protingesni, iškalbingesni, įdomesni, nei aš... o paskui viskas pasikeitė - pradėjau daugiau pasitikėti savimi! Man gyvenimas prašviesėjo, kai baigiau mokyklą ir įstojau į universitetą. Ten galima jaustis laisvai, studentai nėra taip spaudžiami kaip mokiniai Studijų laikotarpiu susipažįsti su naujais žmonėmis, nauja aplinka, susirandi naujų draugų - tiesiog gyveni taip kaip nori taigi, nepergyvenk, manau toliau bus tik geriau
0
7

Big Fab parašė:

Nei šis periodas sunkiausias, nei lengviausias. Periodas, ir tiek. Faktas, kad prastai parašytas kontrolinis ar žemesnis pažymys trimestre tavo gyvenimo nesugriaus, tad stresuot ir nervuotis nereikia. Taip pat absoliučios daugumos to, ką išmokai ar dar tik išmoksi mokykloje, likusiame gyvenime tau nereikės, tad mažiau nervuokis, ar už bevertes žinias gavai 5 ar 9. Tiesa, pernelyg "atsipalaiduot" irgi nereiktų, nes kaip bebūtų, mokytis vistiek yra tavo pareiga šiuo gyvenimo tarpsniu.
0
2

Pakomentuok ir tu!