Paslaptys apie vienatvę

Juk kartais išties jaučiamės vieniši...

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #114

Tikriausiai liksiu senmergė, nes netikiu amžinu ryšiu tarp žmonių. Kadangi tuo netikiu, nenoriu iš viso veltis į santykius.

45 komentarai, o kur tavasis?


4simtai parašė:

Kai turiu panasiu abejoniu, tai prisimenu klausima "Kam gyvent, jeigu vistiek mirsim?". Viskas turi pabaiga. Sudauzei masina - perki nauja. Baigesi tusinukas - perki nauja. Taip pat ir su zmonemis - vieni iseina, kiti ateina. Tai normalu Geriau rasyti keiciant tusinukus ar likti berastei?
0
7

Autorė parašė:

Nežinau, šiaip, žmogus - ne daiktas, kad taip imtum ir išmestum. O užgrūst atminties sandėliuką "buvusiųjų archyvais", nelabai kas. Kiek energijos išeikvota būtų: stengiantis pamiršt ten kokius nesutarimus ar dar ką. Kam nervuotis ir rūpintis, kur ir su kuo tavo fainiausias ir mieliausias, kai gali ramiai medituot sau kur nors ant palangės su arbata. Ir stengtis surast harmoniją su visata
0
5

Big Fab parašė:

Neliksi. Visi anksčiau ar vėliau įsivelia į santykius, gal išskyrus tik sociopatus ir tragiškai nemokančius bendrauti, bet tavo noras išsipasakoti, kad ir anoniminiame saite, leidžia atmesti prielaidą, kad galėtum būti viena iš tokių asmenų. O santykiai apskritai nėra tikėjimo, bet fakto klausimas. Tad ar tu tuo tiki, ar ne, reikšmės nebus. Tiesiog santykius ir ryšius reikia puoselėti bei saugoti, kad jie nesunyktų. Kita vertus, net ir ne amžinai trukę ryšiai kažką duoda ir kažko išmoko - jau vien dėl to verta.
0
4

Autorė parašė:

O kad ir su tuo tikėjimu jais šiek tiek visgi sąryšio yra. Man jau 1-2 pasimatyme pradeda vaidentis išsiskyrimo galimi variantai. Ir tiesiog silpna pasidaro, pagalvojus, apie galimybę, kad tik man vienai tuos santykius palaikyt rūpės. O ir iškalba, žinai, mano ne kažin kokia. Ypač kai tos mintys tokios pradeda galvoj maltis, visai kalbos aparatas atsijungia. Ir norisi tada jau atsiribot nuo visų. Tai tikriausiai, prielaidą per anksti atmetei.
1
1

Big Fab parašė:

Žinoma, kad visaip gyvenimas gali pasisukti. Bet nereikėtų koncentruotis vien į neigiamybes. Tuo labiau jau per pirmą ar antrą pasimatymą įsivaizduot skyrybas. Tokiu būdu tiesiog pati automatiškai save užprogramuoji nesėkmei. Juk iš tiesų ir pati neįsivaizduoji, kaip viskas pakryps ateityje - juk ne tik moterys santykius palaiko. Žodžiu, tiesiog nebūk tokia neigiama ir iškart geriau bus ir perspektyvoms, ir iškalbai.
0
2

Pakomentuok ir tu!