Paslaptys suaugusiems

Pirmas kartas ar pikantiški gyvenimo momentai...Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #108

Visada suvaidinu orgazmą, iki jo vis trūksta ir trūksta..

33 komentarai, o kur tavasis?


goodg parašė:

Aš taip dažnai tą orgazmą vaidinu, kad kartais pati nebegaliu suvokti, kada jis iš tikrųjų tikras, o kada aš tik vaidinu. Meh.
1
4

nevaidinkit parašė:

Na kam vaidinti.... Atsipalaiduokit (abi) ir mėgaukitės, bus tas orgazmas. Tik tegul vaikinai dėl jūsų labiau pasistengia, o ne dėl saves. O jei jie nesupranta kas jums malonu ir nesugeba ar nenori pastebėt kas jus veda į kaifą - tai galima ir pasakyt ko norėtumėt.
1
4

4simtai parašė:

Jeigu partneriui nesakai kas blogai, o sakai/rodai, kad orgazmas buvo, reiskia partneris yra tikras, kad viska gerai daro ir puikiai susitvarko. Manau, jeigu partneris nezino, kad tu lieki be orgazmo, tai sita problema yra del taves pacios. Tu nepatirsi orgazmo, nes partneris ir jus abu nedarote to, kad tu patirtum orgazma ir problema issisprestu. Jus nejudate link abipusio orgazmo, nes partneriui sakoma/rodoma, kad jis puikiai susitvarko, todel partneris nedaro kazko daugiau, nedaro kazko kitaip. Taciau jeigu apie problema zinote abu, ir vistiek tau nesigauna patirti orgazmo, cia jau platesne tema del ko taip gali buti - nebetesiu
0
1

Pakomentuok ir tu!