Dar nepatvirtintos paslaptys

Paslaptys, kurios laukia administratoriaus patvirtinimo

→  Psst! Atskleisk savo paslaptį  ←
Kategorijos

#680

Visa diena ejau, paslidau ant šudo teškiau į jį galvą ir praradau samone, kai atsikeliau prie manes buvo gal tris šunys ir aš jau visa buvau apšikta, čia real... damn

3
komentarai

#688

Pasakiau mamai kad jos košė neskani

2
komentarai

#674

Visiems sakau, kad aš pats programuoju puslapius, bet iš tikro kuriu su wordpress TVS

1
komentarai

#683

Dėmesio!!!!!!ŽIAURIAIAIAI gėda! Tokios gėdos tikrai nepatyrėt. Galit tikėti tuo arba ne. Nuo vaikystės dažnai nuo juoko prisišlapindavau i apatinius. O prieš kelis mėnesius susitikinėjau su vienu vaikinu. Ir vieną kartą, žiemą, lauke, mes labai juokėmės ir aš prisišlapinau tiek, kad beveik visos kelnės buvo šlapios. Vaikinas labai žvengė, o man buvo NEAPSAKOMAI GĖĖDDAAAA!!!!!!!

1
komentarai

#696

Per draugės gimtadieni nusilaižiau su jos bernu... ji pise man į galvą

1
komentarai

#700

Mane brolis išprievartavo su bananu ir savo daikčiuku, jis pastoviai liečia klitoriu palindes po stalu kai vakarieniaujam

1
komentarai

#722

Miegodavau su pana, kuri susitikinėja su kitu biču. Eidavau pas ją į namus vien dėl šito reikalo. Nebuvo jokių įsipareigojimų, bet po truputį ryšys vis blėso, kol galiausiai daėjo iki to, jog baigdavęs apsirengdavau ir nieko nesakydamas išeidavau namo. Galiausiai abipusiu susitarimu šitie santykiai buvo nutraukti. Dar prieš tai, dėl tos pačios panos išsiskyriau su savo tikra mergina su kuria draugavau šiek tiek daugiau nei porą metų.

1
komentarai

#723

Skaudžiausias išsiskyrimas. Prieš mėnesį mane paliko mergina. Normalu, į tavo gyvenimą ateina žmonės ir išeina. Bet šitą situaciją kiek kitokia,. Bent jau man. Man 21 metai. Niekad neturėjau merginos, laimei būdamas 20 ją radau. Prabuvome kartu metus laiko, (žinau nėra ilgai) bet kadangi lyg 20 metu neturėjau nieko, tai man jos atsiradimas mano gyvenime buvo lyg stebuklas. Kadangi ne esu išvaizdus vaikinas. Žodžiu, buvau beproto laimingas . Jaučiausi lyg laimėjęs loterijoje. Pamečiau galvą dėl jos, . Viskas buvo nuostabu, geriausi mano gyvenimo metai, negaliu apsakyti koks buvau laimingas turėdamas ją. Dariau viską , kad ji būtų laiminga, viskas ko troškau tai jog nuo jos veido nedingtų šypsena. Galiausiai atėjo jos gimtadienis. Keletą mėnesių žiurejau ką jai padovanoti, nekantravau. Nupirkau dovaną. Žiauriai laukiau kol galėsiu ją įteikti , nes nuoširdžiai ją myliu. Ir žodžiu, jos gimtadienio dieną gaunu iš jos žinutę, labai ilgą bet esmė tame jog ji palieka mane. Dėl to jog esu per nelyg rūpestingas ir per nelyg jos pavydžiu kitiems... Yepp su dovanomis rankuose , perskaičiau tą žinutę, iš laimingo veido dingo šypsena. Visą naktį rašiau jai, . Klausiau gal pabandom iš naujo? Ir t.t deja nieko neišėjo. Nemiegojau keletą parų, verkiau ir t.t kol nuo nuovargio tiesiog atsijungiau. Nevalgiau nieko 6 dienas. Gyvas buvau ant vandens ir raminamųjų. Ji sakė jog myli vis dar mane, bet bus geriau jai nebūsim kartu. Šitas dalykas man neduoda ramybės lyg šiol. Kodėl jai myli , vis vien bėgi tolyn? Tai jo praėjo vos mėnesis, žinau mažai laiko, bet vis dar nesusitaikau su tuom, vis žiūriu jos soc tinklus, stebiu ją. Nes vis dar ją myliu, nors paliko mane. Matau jog ji trinasi su kitais, dedasi į "storius" kai trankosi po kažkokius butus, ale pas "draugų" kurių anksčiau nebuvo, . Skaudu visa tai matyti,. Džiugu už ją jog ji greitai labai atsigavo, . Ir pikta man ant savęs jog negaliu judėti pirmyn be jos. Kas dieną vis tikiuosi rasti žinutę nuo jos savo telefone. Deja nieko.

1
komentarai

#677

Aš myliu savo klasioka

0
komentarai

#678

Iš savo draugo pavogiau porno dvd

0
komentarai