Keistos paslaptys

Juk keistenybės ir padaro mūsų asmenybias įdomias...

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #96

Aš gėdijuosi savo veido, nes mane dėl to įžeidinėja, manau, dėl tos pačios priežasties su manimi nebendrauja panelės. Deja, daugumai rūpi tik grožis..

03 komentarai, o kur tavasis?


4simtai parašė:

Musu negali pamyleti kiti, kai mes patys saves nemylime. Yra daug literaturos ir video kaip ismokti save myleti, kaip save priimti, kad ir kokie mes butume. Padirbk su savimi, su savo mintimis ir vidumi. Kai tu pamylsi save - tave pamyls ir kiti Tau gali atrodyti, kad man lengva sneketi, bet... kelias tik toks - norint pakeisti pasali - keist save, bet ne kitus Sekmes tau! P.S. Zinau ka kalbu. Man irgi kadaise teko priimti save tokiu, koks esu, susitaikyti su savo asmenybe. Tai buvo darbas su savimi. Tai uztruko. Bet zinok pasaulis nusvito kitomis spalvomis, ir zmones aplink mane pasikeite, nors as zinau, kad visi pokyciai ivyko manyje
0
3

well parašė:

Laikui bėgant dings tie kompleksai, tiesiog stenkis būti kažkuo įdomus merginoms savo asmenybe, veikla, pomėgiais, nereikės verkti, kad gamta neapdovanojo gražiu veideliu.
0
1

hmmmmm parašė:

Neparasei kas veide tavo manymu negrazu. Veido bruozai? Kazin... Visvien atsiras kazkas kam tu busi mielas, potrauki lemia ne vien veidas. O gal esi labai spuoguotas? Tuomet tai jau problema ir butina nueit pas dermatologa (berods taip vadinas), tai gali buti ligos pradzia nuo kurios lieka randai.
0
1

Pakomentuok ir tu!