Paslaptys suaugusiems

Pirmas kartas ar pikantiški gyvenimo momentai...Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #398

O buvo taip. Einu ilgu šviesiu koridoriumi. Trečias aukštas. Tarp daugelio durų sustoju ties pravertomis stiklinėmis matinėmis duris sau po dešine ir matau už jų smulkaus sudėjimo pusnuogę merginą įdegusia oda ir ilgais tamsiais plaukais. Pasamonė man sako, kad ji kažkur matyta. Prieinu ir nieko nesąkęs pirštu perbraukiu jai per nugarą iš viršaus žemyn. Ji atsisuka, pažiūri į mane, ir lyg žinodama ko noriu, bet duodama suprasti, kad nėra nusiteikusi švaistyti laiko flirtui, be didelių emocijų sako, "gerai, užeik". Nujaučiu, kad gausiu. Trumpam išbėgu pasiimti prezervatyvų ir grįžęs matau ją jau su kitu, vyresnio amžiaus vyru. Praleidau šansą. Lengvai sugniuždytas apsisuku ir einu atgal. Papasakojau draugams, jie žino kas ji ir rodo jos erotinę nuotrauką telefone. Po kiek laiko vėl einu tuo pačiu koridoriumi, vėl perbraukiu jai per nugarą, vėl esu pakviečiamas pasilikti. Jos kambarys ne ką didesnis už jos dvigulę lovą, tačiau nors ir be langų, bet labai šviesus ir skoningai įrengtas. Panašus į viešbučio kambarį. Priešais duris, tik kitam kambario gale stovi ankštas vonios kambarys. Šį kartą ji jau pakviečia mane į dušą. Jos oda švelni, o užpakaliukas net netikroviškai minkštas. Kol maudomės pagiriu ją už interjerą, ji pasako kažką įspūdingo apie tai, kaip jis buvo sukurtas. Jaučiuosi lyg pažinočiau ją visą savo gyvenimą, bet net nežinau jos vardo. Ji baigia praustis pirma ir atsigula į lovą. Baltuose pataluose jos nuogas kūnas atrodo dar rudesnis. Pagaliau tu, stebuklinga nepažįstamoji, būsi mano. Lovoje ji valdinga, visada pasako ką ir kaip turiu daryti, kad patenkinčiau jos norus. Savo rankomis beveik apimu visą jos liemenį, o ji tokia lengva, kad be vargo vartau ir sukioju ją visaip kaip. Po kurio laiko baigiu ir dėl kažko labai skubaus turiu išeiti. Ant tiek skubaus, kad einu per miestą, o mano striukė slepia nuogą mano penį, kurį dar dengia puspilnis prezervatyvas. Pakeliui sutinku bendradarbį. Kurį laiką einam kartu ir nejaukiai kalbamės apie nieką. Prieinu savo namą, paskubomis atsisveikinu ir įsitikinęs, kad jis jau nuėjo, pasuku ne namo, bet į kažkokį kitą privatų kiemą, nes noriu atsidurti atokesnėje vietoje, kad galėčiau nusiimti prezervatyvą ir kur nors jį išmesti. Pasirodo tame kieme vyksta kažkoks barbekiu. Supratęs, kad esu pastebėtas, greit išmetu šiukšlę ir, kaip jau įprasta, pradedu nežmoniškai aukštai šokinėti. Vieno šuolio užtenka, kad atsidurčiau ant dviejų aukštų gyvenamojo namo stogo. Manęs taip paprastai nepagausit. Atsibundu.

96 komentarai, o kur tavasis?


Slapukė parašė:

Ar negalvojai kada nors išleisti knygą ar bent jau kažkokių istorijų rinkinį? Labai gražiai dėlioji mintis, įtraukia skaityti. Turbūt ir realybėje esi susijęs kažkuo su rašymu.
0
5

Burtininkas parašė:

Dėkoju už gražius žodžius. Nesu kažkoks rimtas rašytojas, bet rašyti mėgstu. Turiu blogą, kurio per daug nereklamuoju. O ir įkvėpimas rašyti ateina tik su sapnais arba meile, tačiau šitie dalykai mane aplanko labai retai.
0
4

Manau parašė:

Manau, kad tokiu paslapciu turetu buti daugiau, labai gerai susiskaite!
0
4

ADMIN parašė:

Tikrai nesupykčiau, jei kokiame komentare jį paminėtum. Aš už tai, kad žmonės rastų tai, kas jiems įdomu.
0
2

Burtininkas parašė:

Admin, gal kada nors. O šiai dienai mieliau populiarinčiau šitą puikų saitą.
0
2

ADMIN parašė:

Visada ieškom savanorių, norinčių prisidėti prie tinklaraščio tobulėjimo, tad jei kartais kada nors susigundytum - "Parašyk mums" meniu skiltis atvira.
0
1

Pakomentuok ir tu!