Paslaptys apie meilę

Įsimylėjusio žmogaus mintys - neprognozuojamos

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #165

Turiu mylimą žmogų, kuris mane irgi myli, planuojame ateitį kartu. Bet kuo toliau, tuo labiau suvokiu, kad be meilės daugiau niekas mūsų nesieja, neturime nieko bendro, esame iš skirtingų pasaulių ir jaučiuosi nelaiminga. Matau gražią ateitį su juo, bet žinau, kad nebūsiu savimi, viduje kankinsiuos. Skirtis nesiryžtu, bijau, kad viena negebėsiu tvarkyti savo gyvenimo.

13 komentarai, o kur tavasis?


4šimtai parašė:

Labai keista situacija. "Be meilės daugiau niekas mūsų nesieja", ir kazkodel tai tave gasdina, nors meile turetu ikviepti ir auginti sparnus. Paklausk saves ir paziurek i jus is sono: ar tai tikrai meile, jeigu tu nesijauti savimi su zmogumi? Khm... Labai keistos mintys, nesu dar tokiu girdejes
0
1

4šimtai parašė:

Zinok, atsakes i tavo zinute, susimaciau apie savo buvusius santykius ) Ir nustebau, kad jie buvo kazkas panasaus i jusu situacija, is tikruju. As ja labai mylejau, bet musu santykiai pradejo griuti ir sugriuvo. Kai jau buvau laisvas ir ziurejau i musu santykius i sono, supratau, kad as santykiuose nebuvau savimi ir uzsidejes sau rozinius akinius kasdien bandziau itikti jai. Kad is mano puses buvo tikra stipri meile - esu tikras. Ar is jos buvo meile? Zinok, vis labiau abejoju dabar, nors kai buvau santykiuose, tai atrode, kad ji tikrai mane myli. Bet dabar taip jau nebeatrodo )
0
0

Autorė parašė:

Meilė tikrai abipusė. Bet manau, mes netinkame vienas kitam. Vienas kitame pastebime per daug dalykų, kurie mums yra nepriimtini. 3 metus bandome šlifuotis ir priimti vienas kito skirtumus, bet, dėja, dažniausiai tai baigiasi konfliktais. Jis atrodo laimingas, nes aš visada nusileidžiu, rodau savo begalinę meilę. Jis - atrodo, pamiršta karts nuo karto parodyti ir padaryti tai, ko reikia man. Noriu būti su tuo žmogum, padaryti jį dar laimingesnį padovanodama jam vaikų, bet bijau, kad šie santykiai užgesins mane visiškai.
0
0

Pakomentuok ir tu!