Keistos paslaptys

Juk keistenybės ir padaro mūsų asmenybias įdomias...

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #130

Vis girdžiu istorijas apie trylikametes jau išgyvenusias "tikrąją meilę", radusias "svajonių jaunikį" ir jau spėjusias išsiskirti. Man jau link devyniolikos, o niekad neturėjau jokių - nei rimtų, nei nerimtų santykių. Nepritampu prie savo amžiaus žmonių, atrodo, kad tokių, kuriems patikčiau kaip ir nėra..

210 komentarai, o kur tavasis?


Audra parašė:

Visada atsiras kažkas, kam patiksi. Tik nesėdėk rankų sudėjęs/-usi ir nelauk, kad kažkas nukris iš dangaus. Yra pažinčių svetainės, kiti būdai susipažinti.
1
5

PlsDont parašė:

Tik neik į pažinčių svetaine, nes nusivilsi dar labiau
0
3

Big Fab parašė:

Aš irgi vis girdžiu istorijas apie septyniolikmečius, aštuoniolikmečius, o kartais ir, neduokdie, devyniolikmečius, kurie jaučiasi seni ir niekam tikę dėl to, kad neturėjo jokių santykių ir t.t. Tai va, žodžiu, mano patarimas būtų toks : mažiau žiūrėti romantines komedijas, kuriose teens'ai greitai ir paprastai randa savo gyvenimo meiles (ir kažkodėl juos visada vaidina ~30+ aktoriai), mažiau žiūrėti, kas ką postina soc. tinkluose, nes mes puikiai žinom, kaip feisbukas greitai gali įtikinti, kad visų, išskyrus tave, gyvenimas yra tobulas (net ir
1
6

Big Fab II dalis parašė:

to klasioko, kuris niekur nesimoko, yra bedarbis ir dar turi pasiėmęs 12 greitųjų kreditų, už kuriuos ir tusina, fotografuojasi ir deda tas foto į tą patį FB) ir, svarbiausia, esant tokiems jauniems, nustoti galvoti, kad jau viskas, jau gyvenimas į pabaigą eina, niekada nieko nerasit ir panašiai. Iš tikro, tai tokiame amžiuje viskas tik pradeda prasidėti.
0
6

Autorė parašė:

Ooo, kiek patarimų. Į pažinčių svetaines neisiu aš, netikiu jom. O Big Fabui galiu pasakyti, kad mano gyvenimą apibūdinai visiškai atvirkščiai. Nesijaučiu aš sena, iš visų žiūrimų filmų romantiniai ir komedijos sudaro labai nedidelę dalį, facebuku beveik nesinaudoju (daugiau messengerį naudoju) ir tikrai nemanau, kad gyvenimas į pabaigą eina, tiesiog bandau pasakyt nepritampu prie savo amžiaus žmonių. Arba aš, arba jie nemoka su manim bendraut, nesusieina chemijos. Ir tai ne tik artimų santykių prasme, bet ir šiaip draugų. Yra labai nedaug žmonių, kurie su manimi bendrauja normaliai, kiti kažkaip pasikeičia, pradeda kalbėti kitaip.
0
0

AMAMAM parašė:

Pažinčių svetainės yra visai gera išeitis, bet ten žmonių, ieškančių tikrų santykių, nėra tiek daug. Daugumai reikia tik vienos nakties nuotykių. Bet rasti ten tikrai įmanoma. Būtent ten ir radau dabartinę antrą savo pusę. Bet patart galėčiau tik tai, kad nereikia ieškot. Atsiras tas žmogus, kai reikės ir bus tinkamas laikas.
1
2

Big Fab parašė:

Na, atvirkščiai ar neatvirkščiai, iš tikro tai nėra didelio skirtumo. Tiesiog, pagrindinė mintis buvo, kad vistiek tai tik savarankiško gyvenimo pradžia ir kad dar bus daug ratų ir kompanijų ir chemijų, ir vistiek kažkur pritapsi. Su sąlyga, kad pati to norėsi, žinoma. Nepritapimas - nieko blogo, jei tai sąmoningas pasirinkimas.
0
1

Mehmeh parašė:

O mano situacija tokia, kad pripratau būti viena. Nenoriu, tingiu, o kartais, rodos, neturiu tiek energijos su kuo nors intensyviai bendrauti. Bendravimas man neteikia džiaugsmo - tikriausiai čia didžiausia problema. Dėl to jokie vakarėliai manęs visai netraukia. O tokių, kuriems tokios kaip aš patiktų apskritai neteko sutikti. Dėl to jau seniai nepritampu prie nusistovėjusių normų. Liūdna, nes kažko šalia lyg ir trūktų.
1
0

to Mehmeh parašė:

Mehmeh, visokių yra, vieniems patiksi, kitiems ne. Vieniems reikia vakarėlių ir triukšmo, kitiems ramesnės aplinkos. Parašyk man zuluse69@inbox.lt pabendrausim, gal atrasim savas normas...
0
0

Mehmeh 2 parašė:

Skaičiau lyg apie save
0
0

Pakomentuok ir tu!