Keistos paslaptys

Juk keistenybės ir padaro mūsų asmenybias įdomias...

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #125

Man jau beveik 25 metai, bet dar nė karto neteko sau pirkti apatinių kelnaičių. Net neįsivaizduoju, kaip reiktų pačiai išsirinkti tinkamą dydį. (mergina)

165 komentarai, o kur tavasis?


PlsDont parašė:

Visas vaikinai tau dovanoja?
0
3

Vaikinas parašė:

Tapati situacija Man mama iki šiol neprašant nuperka
0
1

salala1 parašė:

va va, tokios mamos atima iš vaikų galimybę patiems turėt savo gyvenimą ir juo džiaugtis (juokinga, kad prasideda viskas nuo tokių smulkmenų kaip apatiniai , bet iš tiesų viskas išsirutulioja į didelę problemą).
0
2

salala2 parašė:

Tokios mamos aka supermamos (taip jos buvo visais laikais, kai dar nebuvo išrastas to puikus terminas). Jos vis stengiasi užbėgt už akių, kad tik pats/i ko nors nenuspręstum, nesvarbu ar tai būtų pirkinys, ar sprendimas, kuris tiesiogiai paveiks tolimesnį tavo gyvenimą ilguoju laikotarpiu (studijos, gyvenamoji vieta, darbas, draugai). O galiausiai esi apkaltinamas, kad neturi savo nuomonės, esi nesubrendėlis (taip sako ta pati mamytė, kuri kaip įmanydama stengėsi kuo labiau kontroliuot tavo elgesį, emocijas, norus ir svajones).
0
2

salala3 parašė:

Va tada supranti, kad tos pirktos mamos kelnaitės - tai kiauras mamos dovanotas parašiutas, nesuteikiantis nei saugumo gyvenime, nei apsaugantis nuo traumų ).
0
1

Pakomentuok ir tu!