Gėdingos paslaptys

Kai taip norėtųsi ištart - ups, tačiau...

Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #123

Gyvenu su mergina pusantrų metų ir esu pakėlęs prieš ją ranką ne vieną kartą, tačiau dėl to labai save griaužiu. Kai pradėjau dirbti (pagaliau) ir galvoti, kad viskas bus tik geriau, ji mane paliko. Po mėnesio gavau antrą šansą, bet sužinojau, kad ji su mano geru draugu „suka romaną“, radau tą įrodančias žinutes ir vos nepakėliau rankos vėl, bet sustojau.. Ir vėl kaltu likau aš.. Ji sako, kad maža galimybė ją susigrąžinti ir kitiems sako, kad nori būti su mano „draugu“, o aš nežinau kaip sutvarkyti šią situaciją, gal geriau tiesiog apsisukti ir išeiti..

33 komentarai, o kur tavasis?


Administratorius parašė:

Originalas: „Gyvenu su mergina pusantru metu esu pakeles ranka ir ne karta bet labai del to save griauziu kai pradejau dirbti (pagaliau) ir galvoti kad viskas eis tik i gera ji mane paliko po menesio gavau sansa bet suzinojas kad ji su kaip as galvojau geru mano draugu suka romana radau sms vos nepakeliau rankos vel bet sustojau... Dbr likau vel kaltas as... Ji sako kad maza galimybe yra susigrazinti ja bet kitiem sako kad nori buti su mano "draugu" nezinau kaip viska sutvarkyt.. Gal geriau tiesiog apsisukt ir iseit...“
0
0

............ parašė:

Taip ir padaryk - apsisuk ir išeik. Taip bus geriausia abiems. Ir su kita drauge nekartok klaidų (nesmurtauk, atrodo suvokei savo kvailą elgesį).
0
4

Pffffff. parašė:

Jei prieš mane draugas bent kartą pakeltu ranką, esu visiškai tikra, kad neleisčiau atsitikti tam "ir ne kartą". Taigi, nepyk ant merginos, jei ji bėga pas tą, kuris tų rankų nekilnoja. O jei nesugebi susitvardyti, tuomet tikrai geriau pabūti vienam, kol išmoksi.
0
8

Pakomentuok ir tu!