Paslaptys suaugusiems

Pirmas kartas ar pikantiški gyvenimo momentai...Atskleisti paslaptį
Kategorijos

Paslaptis #121

Pagal ką vyrai skirsto moteris į vienos nakties ir santykiams? Visi mano paflirtavimai baigiasi bandymu įsiversti į lovą. Nors vyrai dažnai sako, kad su manimi įdomu kalbėtis, nesirengiu iššaukiančiai ar pan., bet niekas nekviečia manęs, pavyzdžiui, tiesiog išgerti kavos.

38 komentarai, o kur tavasis?


noriu kavos parašė:

Autore, davai tiesiog išgerkim kavos pasiplepėdami
0
0

Bedele parašė:

Man tas pats
0
1

Panaši kažkuo parašė:

O aš arbatos noriu. Liūdna kaip
0
0

Tapkius parašė:

Pagal skirsto? Pagal jų elgesį pirmos pažinties metu..
0
1

4simtai parašė:

1) Zinok, nera taisykles pagal ka. Vieni gali kolekcionuoti vaginas, kiti gali buti tiesiog nepasiruose rimtiems santykiams, nes ka tik issiskyre, o sekso norisi, dar kitiems tu tiesiog netinki vidumi, bet i lova su tavimi atsigultu, pas kaikuriuos jau yra antra puse Geriau zinok ta, kad vyrai daug ka gali pasakyti tau, kad tave nutempti i lova. Vyrai gali daug ka padaryti, kad nutempti tave i lova. Tai, ka jie sako arba darbo, ne visada buna tiesa arba nuosirdu. Buk atsargi, jausk mela ir falsa. Jau tiesa ir nuosirduma. Tai ateina su patirtimi.
1
4

4simtai parašė:

2) "Vyrai del sekso pasiruose myleti. Moterys del meiles pasiruosusios uzsiimti seksu" - grubiai, bet tokia situ zaidimu esme, todel reikia atsargiai rinktis, klausytis, elgtis. Ir galiausiai - tikek veiksmais, zodziai - tai nieko, dulkes Jeigu veiksmai smarkiai prasilenkia su zodziais - gali drasiai susimastyti gal vaikinas tau meluoja. Taciau iki pirmo sekso, zodziai vargu ar prasilenks su veiksmais, nes jis tave uzkariauja - viskas vyks ciki-ciki ) Ir zinoma, kad buna vaikinu, kuriem reikia daugiau, negu sekso, jie nores ir tavo sielos. Buk demesinga Vaikinas, 29 m.
2
6

mergyte parašė:

Mano vyras tai sako, kad jei veidas gražus, tai ir ženytis galima, o jei tik figūra, tai poros savaičių nuotykis. O vienai nakčiai tai 98% bobų tinka. Ir tik jau nereik sakyt ir apgaudinėt savęs kad protas ir asmenybė rūpėt gali - jei ne žiežula paskutinė ir ne k*rva, tai tik veidas ir figūra svarbu vyrui.
2
0

to mergyte parašė:

Mergyt, nereikia taip kategoriškai. Vyrų irgi visokiu esama. Jei susitinka tik tam reikalui, tai be abejo svarbu veidas ir figūra (bet irgi visokių niuansų yra). O jei moteris rūpi kaip draugė, tai asmenybė pirmoj vietoj, o fizinė trauka bus ir taip.
0
4

Pakomentuok ir tu!