Geriausiai įvertintos paslaptys

Čia puikuojasi daugiausiai oho, geras! surinkusios paslaptys

Ei, nedvejok! Atskleisk paslaptį
Kategorijos

#360

Jaučiu jog pradeda patikti draugė. Bijau susigadint santykius ir nežinau ką daryt.

0
atsakyti

#363

O, Aira...dažnai noriu,kad liepos dvyliktoji net nebūtų įvykus.. nes nebūtume pradėja bendrauti, nebūtų tiek skausmo, nebūčiau tapęs bejausmiu, o kas kvailiausia.. kad visas tas skausmas,kad Tu vis dar esi mano pasaulis,o Tu laiminga su kitu.. nors ir kaip kvailai skambėtų, gera žinoti,kad Tu laiminga ir moki toliau judėti, džiaugiuosi už Tave. Jei matai tai, tiesiog, Nusišypsok (prisiminiau seną puslapį kur lankydavaisi ir liko vienintelė vieta kur galiu pabendrauti su Tavin)

0
atsakyti

#364

Kartais pagalvoju , o koks jausmas būtų būti paskutinių žmogumi pasaulyje . :)

0
atsakyti

#365

Kur pasirinkumėte nukeliauti į praeitį ar į ateitį ištaisyti praėjusias/būsimas klaidas? Ką pakeistumėte sugrįžę į praeitį?

0
atsakyti

#367

Kyla klausimas ar 21 amžiuje vyras turi būti gražus, pasitempęs, madingas, nuoširdus, protingas, sportuojantis jog susirastų panelę? bent jau šiuo metu matau, jog vyras turi būti princas kad rastų antrą pusę, o ką mums jos duoda? Nori sportuojančių gražių protingų, o ką pačios mums duoda manau laikas joms būtų nusileisti!

0
atsakyti

#369

Esu dar jaunas, bet retkarčiais apie mirtį pagalvoju ir dabar suprantu, kad to aš bijau labiau nei visko, koks jūsų požiūris į mirtį, kas atsitinka kai miršti, ar tikite pomirtiniu gyvenimu?

0
atsakyti

#371

Koks tavo akimis yra paauglio ir suaugusio gyvenimas, kokie pliusai bei minusai būti suaugusiu, paaugliu? Aš mąstau jog suaugusiu būti bus daug geriau, turėsi savo pinigus, pirksi ką nori, pramogausi daugiau, turėsi darbą, o tai - pinigai be kurių tokiais laikais neišgyventum, taipogi mašina, antra pusė, sporto salė.

0
atsakyti

#376

Kartais pasvajoju jog atsidurčiau negyvenamoje saloje būčiau laimingesnis Pazižiūriu kokį filmą kur atsiduria negyvenamoje saloje lieka tik viena taisyklė - išgyventi Yra panašių norų?

0
atsakyti

#415

Sveiki kaip atrasti savo hobį? Šiuo metu 16 nieko įpatingo neveikiu nueinu retkarčiais su draugais į lauką padurnavot beabėjo dar socialiniai tinklai ir pc. Kaip jūs paįvairinat dieną?

0
atsakyti

#442

Sveiki, nuo pat vaikystės buvau nedrąsus ir nelabai kalbus žmogus ir šiandien tikrai įsitikinau, jog noriu iš saves daugiau, noriu būti kompanijos siela, kuris daugiausiai šneka, bet visam šiam reikalui reikia daug drąsos, kurios dėje neturiu. Kodėl kiti žmonės yra drasūs ir kalbūs? Kaip man tapti vienu iš jų? Aš suprantu, jog norint pakeisti save reikia pakeisti aplinką ir išeiti iš komforto zonos, bet tai labai neaiškūs apibrėžimai aš nesuprantu ką aš turiu daryti jog tapčiau kitokiu? Galbūt jūs buvot susidūrę su tokia problema, kokius dalykus reikia daryti? 16m. Rizikuoju kartais, įšeinu su draugais neseniai cigaretę sutraukėm ir šiek tiek išgėrėm, bet tai drąsos nesuteikia, viską apibendrinant -kaip tapti žmogumi kuris laisvai bendrauja ir yra drąsus?

0
atsakyti