Dar nepatvirtintos paslaptys

Paslaptys, kurios laukia administratoriaus patvirtinimo

→  Psst! Atskleisk savo paslaptį  ←
Kategorijos

#615

Mėgstu sūrius popkornus su nutella

8
komentarai

#617

Kažkada 10-oje klasėje išvažiavom į ekskursija į Austrija. Pridejom viagros auklėtojai ir pavaduotojai. Kad galetume pripist

7
komentarai

#612

Turėjau draugę, kuri prižiūrėjo atskirą namą, netgi pirmasis pasimatymas mūsų ne mokyklos ribose buvo tame name, taip 11klasę ir prabendravom taip į savaitę su ja tuose namuose prabudavau nuo keletos dienų iki beveik visos darbo savaitės negrįždavau namo. Po 1.5mėnesio bendravimo vos neatidavėm vienas kito nekaltybės, poto ji susilaikė ir po 3menesių atidavėm nekaltybes tuose namuose vienas kitam per valentino dieną. Tačiau prieš nekaltybės praradimą, aš ją beproto įsimylėjau ir kartais dar pagalvojus apie ją man kaupiasi ašaros, tačiau jau praėjo jau virš dviejų metų, po išsiskyrimo sužinodavau kaip ir kas su ja (su kuo sugula, su kuo linksminasi) Metus po išsiskyrimo man visas pasaulis atrodė pilkas, tikrai jau buvau ant depresijos krašto. Tačiau iš to išsigelbėjau laiko pagalba, dabar esu kariuomenėj kur tikra fizinė veikla padeda viską užsimiršti, tačiau man visdar pjausto širdį apie ją pagalvojus ji buvo beprotiškai graži, pasakiško balso ir ne viskas tame grožyje. Kartais užplūsta prisminimai, tokie kai buvome miestelyje ir jai apsipirkus ėjome link jos namų ir supratus kad veluoju į autobusą pradėjome skubėti, smarkokai tą kartą lijo, ta akimirka kai turėjom pasukti skirtingai keliais aš jai rankas kaip visad uždėjau ant liemens ir daviau paprasta atsisveikinimo bučinį ir jau sukausi ten kur man reikėjo eiti, tačiau ji pabgriebė man už striukės ir pasakė "sustok akimirka žavinga" ir po jos žodžių turėjau patį nuostabiausią ilgą bučinį lietuje, taip pat prisimine daug kitų dalykų, kai ji tuose namuose po dušo atėjus tik su chalatu nusimesdavo jį ir iškarto prasidėdavo visa audra lovoje, kai jinai dainuodavo šalia mano ausies tyliai būnant bažnyčioje, lovoje. Kai einant mokykloje, ir akimirkai niekam nematant pagriebdavo man už tarpkojo ir pasakydavo aš tavęs šiandien noriu... Tai buvo mano vaikystės meilė, pirmoji mergina su kuria pasibučiavau ir pasimylėjau. Galėčiau knygą parašyti iš mūsų istorijos..

6
komentarai

#614

Esu 15mt mx man patinka pošlos žinutės arba pasakojimai kas vakarą mostarbuojuosi ir manau Kad tai yra nesveika ...patinka žiūrėti porno ir norėčiau prarasti nekaltybę bet bijau.... kad tai

4
komentarai

#630

Kodėl šiais laikais moterys yra daug blogesnės nei vyrai? Nėra net sulaukusios 18 praktiškai visos praradusios nekaltybę, dauguma rūko, geria, keikiasi. Kur dingo jų švelnumas, gerumas?

4
komentarai

#619

Esu gėjus. Su savo draugu man buvo 11 m draugui 10 m. Pradėjom sex daryti oral, anal. Kasdien man labai patiko. Vieną vakarą man draugas lovoje numovė triusikus pastatė šuniuko poza ir anal.

3
komentarai

#618

Jdjdjdjdjjdjdjdhjdjdjjd

2
komentarai

#620

Vienam draugui pradėjau čiulpti. Jam labai patiko. Vieną vakarą visi trys iskaitant mane žiūrėjom sex. Ir atėjo į lovą jie. Vienas buvo nuogas. Kitas ne. Ir pradėjo vyresnis lįsti prie lytinių organų Man stipriai spaudė ir kitam draugui. Vėliau jis norėjo atlikti anal, bet aš buvau su triusikais. Aš jį glamonėjau. Jam patiko. Po to privertė nučiulpti jam. Sako gerai čiulpi.

2
komentarai

#627

Man 19 ir esu nekalta.(Einu į dvyliktą klasę) žinau, žinau nereikia skubėti, visas gyvenimas prieš akis, bet problema yra tokia, kad dėl to patyriu patyčias. VISOS mano draugės jau yra praradusios nekaltybę, o aš net vaikino neturėjus :( Galbūt galvojat, kad esu negraži ar kažkas panašaus, bet esu prisižiūrinti ir esu gavus komplimentų. Neseniai mano draugė, kurią pažystu visus savo 19metų man pasakė, kad mato jog neturiu vaikino ir nori mane supažindint su vaikinu, tik yra vienas dalykas, kad aš neturiu patirties ir tai tik ir trugdo man. Net nežinau ką daryt, nesu turėjus net pirmo bučinio. (Neskaitau vaikystės nereikšmingų žaidimų).

2
komentarai

#629

Kodėl šiais laikais panelės yra daug blogesnės nei vyrai? Labai dažna rūko, geria, keikiasi, stipriai pasileidusios. Kas atsitiko jog naujoji moterų karta stipriai sugadinta?

2
komentarai