Keistos paslaptys

Juk keistenybės ir padaro mūsų asmenybias įdomias...

Atskleisti paslaptį
Jei mėgsti paslaptis, spausk!
Kategorijos

#240

Man 24ri ir iki siol neturejau merginos, esu plonas ir aukstas, niekas i mane net neziuri, taip pat manau, kad esu sau negrazus. :(

1
atsakyti

#238

Aš nenoriu tos rugsėjo pirmos!

5
atsakyti

#236

Nekenčiu gurkšnojimo garso, jį išgirdusi be jokių skrupulų noriu užvožti, bet visada susilaikau nieko nepasakiusi, nes bijau, kad manęs nepalaikytų psichine.

5
atsakyti

#234

Aš kovosiu su blogiu, net jei tai reiškia kiekvieno vyro, moters ar vaiko žudymą!

4
atsakyti

#231

Jei sveriu 67kg ar aš esu stora?? Neįsivaizduoju kaip priaugau tiek svorio, noriu pamiršti apie tai!!!

0
atsakyti

#230

Nenoriu į mokyklą.... Aš esu mokytoja!

32
atsakyti

#229

Aš manau, jog esu nieko verta, nes dirbu McDonald's

10
atsakyti

#216

Galiu plauti riebaluotas keptuves, pridegusius puodus, purvinas lėkštutes, bet labai nepatinka plauti puodelių. Net nežinau kodėl. Kartais net išplovus visus indus, puodelius taip ir palieku neplautus, palieku kitam kartui.

7
atsakyti

#215

Yra du dalykai, skleidžiantys garsus, kurie labiausiai mane trikdo - tai miegantis knarkiantis žmogus ir tiksintis laikrodis. Kai tenka miegot vienoje patalpoje su knarkiančiu žmogumi - visad per ausines pasileidžiu muziką visu garsu (o vaikystėj užsidėdavau ant galvos dvi didžiules pagalves). O su laikrodžiu būna paprasčiau - išnešu kuo toliau į kitą kambarį arba išimu baterijas. Prie tokių garsų priprasti man neįmanoma...

4
atsakyti

#212

Kai kas teigia, kad prieš viskam šioj visatoj atsirandant buvo mintis - nuo jos viskas prasidėjo. Įdomu, kaip nutiko, kad ta pati mintis, tapo naikinanti ir savidistrukcinė. Na, pavyzdžiui, mintys apie tave tarsi pelėsis - neįmanoma to grybelio išnaikint, atima sveiką protą ir baisiausia, kad sukelia negalavimą, vadinama įsimylėjimu. #butovesslepiniai

4
atsakyti

#211

Sedziu klube ir neisdŗistu uzkalbint nei vienos merginos.,

9
atsakyti

#210

Lengvai bendrauju ir imuosi iniciatyvos su lengvabūdėm merginom, tačiau su man labai patinkančia mergina jaučiuosi sukaustytas ir tampu nevykėlis būnant su ja.. Nežinau ką pasakyti, būnu šaltas ir pan. Kodėl taip yra?

0
atsakyti

#208

Kartais vakarais svajoju apie tai kaip susirandu mergina, bet tai lieka tik svajonė, nes kai pamatau kokia panele tiesiog išsigąstu ir nedrįstu net į akis pažiūrėti - nemoku bendrauti su panelė, bijau jų; ar tai normalu?

0
atsakyti

#207

Pamačiusi gulintį vabalą aukštyn kojomis, visad padedu jam atsikelti. Taip darau nuo to laiko, kai mokykloje teko perskaityti Kafkos kūrinį "Metamorfozė" :)

25
atsakyti

#206

Vagiu iš mamos antidepresantus

7
atsakyti

#202

Kartais noriu "purge" dienos. Tiesiog. Arba būna norisi atsirenkt automobiliu į sieną, iškrist per langą.. :/

3
atsakyti

#201

Esu prakeikta ir visada mylėsiu tik vieną vyrą, kuris su manim elgėsi kaip su šiukšle

4
atsakyti

#199

Nekenčiu visų šeimos švenčių. Šiandien, per Velykas, taip pat tiesiog guliu lovoj ir verkiu, nes nei viena šventė namie neapsieina be alkoholio ir pykčių. Laukiu kol pagaliau galėsiu išsikraustyti iš tėvų namų vien dėl to, kad nebematyčiau jų girtų.

6
atsakyti

#197

Mėgstu per kamsčius užleidinėt mašinas

7
atsakyti

#193

Dažnai draugei trankau per užpakalį, ji galvoja, kad tai juokais, tačiau man ji patinka ir aš netradicinės orientacijos

3
atsakyti