Keistos paslaptys

Juk keistenybės ir padaro mūsų asmenybias įdomias...

Atskleisti paslaptį
Jei mėgsti paslaptis, spausk!
Kategorijos

#658

Niekuomet negaliu nueiti miegot nepatikrinus ar durys užrakintos. Netgi patikrinus vieną kartą turiu eiti vėl, nes pagalvoju : o jeigu pasirodė. Būna, kad tikrinu daugiau nei 1-2 kartus.

10
atsakyti

#643

Kai sėdžiu darbovietės tualete, bent 3 kartus patikrinu ar tikrai užsirakinau. Labai bijau, kad kas nors gali atidaryti duris.

1
atsakyti

#642

Kai valgau obuolį arba kriaušę suvalgau visiškai visą su visom sėklom, palieku tik kotelį, vaikystėje ir kotelį suvalgydavau dabar taip nebedarau. Kai kas nors yra tame pačiame kambaryje kai tai valgau tai palieku graužtuką bet jei viena tai VISADA suvalgau viską.
Arba kai valgau kokią vištieną iškeptą gerai kad net mėsa krenta nuo kaulo, tai tie kauliukai būna irgi labai minkšti ir aš juos irgi suvalgau. Žinoma nevalgau daug nes sunku sukramtyti t.y ilgai reikia kramtyti juos.
Žinau žinau esu keista :D

4
atsakyti

#615

Mėgstu sūrius popkornus su nutella

9
atsakyti

#555

Niekada gyvenime nesu miegojusi be savo žaislinio jautuko.

11
atsakyti

#542

Kalbu 4 užsienio kalbom, esu baigęs neblogo lygio studijas, tačiau taip ir nesugebu susirasti merginos...

3
atsakyti

#418

Mėgstu labai keistus maisto derinius, pvz - čipsai su karameliniais ledais.

4
atsakyti

#410

Gal trenkta. Jau gan ne trumpą laiką, saugoju atminimui tuščią, panaudotą, vienkartinį puodelį nuo kavos išsinešimui, kuris primena man žmogų ir svarbią dieną mano gyvenime.

5
atsakyti

#401

Vaikystėje labai dažnai sapnuodavau kažkokią gatvę, kur ieškodavau savo tėvų. Po daugelio metų užsienyje atradau beveik identišką gatvę iš mano sapnų. Keista, nes niekada nebuvau ten buvęs, bet viskas buvo savotiškai pažįstama.

10
atsakyti

#399

Visuomet valgydama vynuoges jas nulupu, kitaip man jos atrodo nešvarios.

5
atsakyti

#381

Gera diena tada, kai tėvai nėra girti kaip įprastai.

5
atsakyti

#380

Mano širdis yra dešinėj..

6
atsakyti

#378

Toks nesąžiningas jausmas kai apie ją pagalvoji kartais, net po 2 metų nebendravimo, o ji manau jau užmiršus mane nors aišku teigti negaliu.
Nueinu dažnai pračekinu jos socialinius tinklus vis dar noriu žinoti kaip jai sekasi, o jūs savo ex gyvenimais dažnai domitės?

4
atsakyti

#371

Koks tavo akimis yra paauglio ir suaugusio gyvenimas, kokie pliusai bei minusai būti suaugusiu, paaugliu?
Aš mąstau jog suaugusiu būti bus daug geriau, turėsi savo pinigus, pirksi ką nori, pramogausi daugiau, turėsi darbą, o tai - pinigai be kurių tokiais laikais neišgyventum, taipogi mašina, antra pusė, sporto salė.

0
atsakyti

#370

Kai buvau 10 ties gyvenau pas senelę 3 mėnesius ir visus tris mėnesius matydavau tokį vaiką, kuris vaikščiodavo ir mušdavo varles, bet buvo labai liūdnas pastoviai. Niekad nekalbėdavo, nebent kelis žodžius. O aš linksmas, bendraujantis. Veiksmas vyksta vasarą, užmiršau paminėt... Dažnai ką nors pamirštu. Tai va, jis visad vaikščiodavo palei pamiškę ir mušdavo varles, o aš stebėdavau iš šono, nes vis tiek žinojau, kad nekalbės su manim. Dieną iš dienos, aš sėdėdavau ant supynių, supdavaus, o jis ieškodavo varlių.
Tada gavau peiliuką iš tėvo ir visą dieną žaidžiau su tuo peiliuku. Kitą dieną lijo, nebuvau lauke, bet jis buvo ir mušo varles, aš stebėjau ir badžiau su peiliu stalą. Vakare su broliu žiūrėjom filmą, kur vienam perpjovė žandus, nuo skruosto iki skruosto. Tada aš nusprendžiau tą patį padaryt tam vaikui. Tačiau kitą dieną jis kažkur buvo, nežinau kur, nes jis nelabai kam ir rūpėjo, tik man, nežinau ir priežasties. Po savaitės atsirado.
Aš pribėgau prie jo ir pasakiau, kad kol jo nebuvo radau vietą miške, kur pilna varlių, tai galėtume eit jas sutraiškyt su akmenim ir paskui sudegint. Jam labai patiko ši mintis ir jis nusekė paskui mane. Kai jis sustojo nusilengvint, aš pasiėmiau storoką, neseniai nukritusią šaką ir trenkiau jam į pakaušį, kol tas šlapinosi. Tada išsitraukiau savo peilį ir pjoviau jo žandus, nuo skruosto iki skruosto.
Gaila, kad tai buvo paskutinė mano diena pas senelę ir aš nepamačiau to berniuko visu gražumu, na kai jo šypsena užgijo. Bet žinojau, kad kitąmet aš vėl su juo susitiksiu ir jis man šypsosis. Bet gyvenimas yra žiaurus ir aš nebe sutikau jo daugiau, nes senelė sunegalavo ir tėvai atsivežė pas mumis. Tai, jei pamatysit šį berniuką, paklauskit kaip jis gali būti toks linksmas visą laiką.

→  Skaityti toliau...  ←

16
atsakyti

#369

Esu dar jaunas, bet retkarčiais apie mirtį pagalvoju ir dabar suprantu, kad to aš bijau labiau nei visko, koks jūsų požiūris į mirtį, kas atsitinka kai miršti, ar tikite pomirtiniu gyvenimu?

1
atsakyti

#362

Sveiki koks madingas vyras yra jūsų akimis?
Ar jog jaunas vyrukas nešioja apyrankes ant kairės ir dešinės rankos yra priimtina? Taipogi ką manote apie žiedų nešiojimą kaip aksesuarą vyrams?

2
atsakyti

#359

Ar Man vienam 17 metų vaikinukui, vis dar trūksta drąsos užkalbinti merginą, ? :'(

2
atsakyti

#358

Dabar suprantu, kad tinginystė yra labai baisi liga. Tai didžiulė ir viską griaunanti liga.

5
atsakyti

#357

Kaip paįvairinate gyvenimą kai viskas užknisa? Koks jūsų hobis? Ką veiktutėm jei turėtumėt labai daug laisvo laiko? Koks jūsų gyvenimk šūkis?

0
atsakyti