Kas gi tas „shh.lt“, po velnių?

Ar kada nors norėjai sužinoti apie žmogų tai, ką jis laiko paslaptyje?

„Shh.lt“ tik niekam nesakyk...

Ko gero ir tu turi įvairiausių paslapčių, kurių niekam nesakai, ar galbūt kurias kaip tik norėtum kam nors papasakoti, tačiau nedrįsti arba tiesiog neturi kam. Tos paslaptys galbūt yra per daug asmeniškos, jog jas galėtum tiesiog išpliurpti draugams, arba tiesiog gal esi per daug kuklus tam.

Ar kada nors svajojai įlysti į kito žmogaus mintis ir bent akies krašteliu pamatyti tai, ką jis ko gero laiko savo didžiausia paslaptimi ir niekam niekada nebūtų to sakęs? Šiame tinklaraštyje turi puikią galimybę skelbti savo paslaptis anonimiškai. Čia drovėtis nėra ko, kadangi visos paslaptys skelbiamos anonimiškai ir nei tavo draugas ar draugė, darbdavys ar tavo tėvai niekada nesužinos, jog ta paslaptis yra tavo.

Tačiau jei tavo paslaptis taps tikra interneto sensacija, galėsi paslapčia džiūgauti, jog tai, ką laikei savyje yra išties įdomu daugumai interneto lankytojų.

Susigundei? Šaunu! Spausk mygtuką žemiau bei drąsiai įrašyk savo ar draugų mažas ar net labai dideles paslaptis!
Paslapčia tikimės, jog būsi raštingas, originalus, bei mandagus paslapčių skleidėjas, juk visuomet maloniau skaityti tvarkingai parašytas paslaptis.


Įtikinot, atskleisiu paslaptį!


Bet... Aš neturiu ką parašyti.


Nesijaudink, tu neprivalai nieko rašyti! Skaityk kitų shh.lt lankytojų paslaptis, o jos išties neretai būna intriguojančios ir įdomios! Patikusias - palaikink, įdomias - pakomentuok, o linksmiausias siųsk savo draugams.


Ech, grįšiu prie skaitymo...